Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

11 gün sonra özgürüm fakat çok heyecanlıyım.

Manticore

Öne çıkan mesajlar

ben de almandayım kafanı sikerler piskopat hocaları wardır kıçından kan getiremk için elelrinden geleni yaparlar ama arkadaşlarımı sewdiim için okul koymuo çk ayrıca bş ayrıntı warıdr alman lisesi insana düşünmeyi öğreten yegane okullardandır .. robert v koc pek öss ye yönelik deil üsküdar amerişkan lafı bile etme bence[hline]POPÇULAR DIŞARI !!
Sosyal ağlarda paylaş

Şu embesil sistemde Anadolu Lisesine G İ R M E . Çok mantıksız. Onun yerine yarım gün eğitim yapan bi liseye git. Not ortalaman 5 gelsin böylece orta öğretim başarı puanı bakımından coş. Ayrıca yarım gün evde oldugun için çok rahat öss ye de çalışırsın istedikten sonra...

Bu söylediklerimde çok ciddiyim. Orta okulda "angut" diye tabir edebileceğim tipler anadolu lisesini kazanamadılar, ben kazandım. Şimdi onların yarısına aobp 80 geliyor, bana 70. Kafadan takıyolar 10 puan. Birde yarım gün evdeler. Azcık kafa varsa çalışmaya da vakit bol..

Girme anadolu lisesine. Çok ciddiyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Kadıköy Anadolu Lisesi'ne, İstanbul Erkek Lisesi'ne ya da Galatasaray Lisesine girebilir
bizim okulun sonuncusu (The KAL) 70 puan mı ne alıyor 0.8 ile çarpılmış olarak
öle dandirik liseyte giderim birinci olurum demek yerine bu üç okuldan birine girer hatta KAL a gelirse tarihteki karizmatikliği ile aynı oranda rahat bir okulda okumuş olur :)
öyle değilmi beyler?*
kısacası eno... yönlendirmen gayet abese iştigal oldu...
*!Forza KAL*

*bizim okuldan herhangi bir bayan arkadaşımız forum üyesi olmadığı için sadece baylar dedim[hline]Wasn't it funny? Let's try something else...

Sosyal ağlarda paylaş

enocum düz lisenin en yüksek puan alan öğrencisi anadolu lisesinin en tembel öğrencisi ile yaklaşık bir puan alıyor artık.bu da düz liseye geçip orta öğretim puanını yükselten [bir nevi bug abuser] kişilerin bunu yapmasını önlüyor

bir nevi bug fix gibi[hline]Once I had a mind
And thoughts was given

But nowadays, in this evil age
All my sense is somewhere else

Once I had a soul
I was one with my god

But now I am abandoned
Banished from these lies

www.hayalkent.net/freestyle

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Craven, 28 May 2003 23:36 tarihinde demiş ki:
enocum düz lisenin en yüksek puan alan öğrencisi anadolu lisesinin en tembel öğrencisi ile yaklaşık bir puan alıyor artık.bu da düz liseye geçip orta öğretim puanını yükselten [bir nevi bug abuser] kişilerin bunu yapmasını önlüyor

bir nevi bug fix gibi[hline]Once I had a mind
And thoughts was given

Once I had a soul
I was one with my god

But now I am abandoned
Banished from these lies

Yok öyle birşey craven. Azıcık fixlediler ama halen bug var.

Adam dandirik lisede 5 ortalama yaparak 100 alır. Sen iyi lisede orta halli öğrencisindir, 90 falan alırsın. Yani ne yazık ki, halen düz lisedeki adamların obp avantajı var. Eskisine göre biraz daha adaletli yeni sistem. ÖSS ortalamalarını falan kullanıyorlar hesaplamak için. Ama halen iyi lisedeki öğrenciler hakettikleri yerde değiller.
Sosyal ağlarda paylaş

benim bildiğim puan sisteminde böyle anlattılar.biz onlardan çok daha yüksek puan alıyoruz girmeleri nispeten bizlere göre umutsuz denebilir.[hline]Once I had a mind
And thoughts was given

Once I had a soul
I was one with my god

But now I am abandoned
Banished from these lies

Sosyal ağlarda paylaş

onu bunu bilmem
benim okulumda ne iel deki abitur kasışı var ne de galatasaray daki francsızca hedesi...
ne kadar diğer iki okulda (özellikle GSL adamların çaprazında çiçek pasajı var yaa!) okumayı isterdim...
yada vaz geçtim benim okulum iyi...
hem denize nazır hem büyük hem bomba öğretmenler (apo, tespit, küheylan) var hem de elimizin altında sıkıldıkça basılacak bir SJ var :) hem bizim okul daha dleikanlı ötekiler daha light kalıyor :)

oh bee iyiki bu okula girmişim :)[hline]Wasn't it funny? Let's try something else...

Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar bugünkü dershanede olduğumuz deneme sınavda 797.931 puan yapmış bulunmaktayım ve ben bu puana alman lisesine girebiliyormuşum tabii özel okullar sınavındada bu puan ve üstü bir puan yapabilirsem.hem doum günüm hemde iyi bir puan yapmanın sevinci içindeyim:).[hline]It Is A Good Day To Die
Sosyal ağlarda paylaş

Bu kallilar ile aramızda çok olay geçmiş çok komik :). Bunlar bi ara bizim okulu kuşatmışlar dindarlarla birlikte kafir yuvası yakalım burayi diye :))

birde klasik atışmalar var tabi. onlar bize gavur diyor biz anadolu anadolu orasi ibne dolu :)
ama hepimiz kardeşiz falan filan. OKul kavgalarina hiç girmedim allahtan şimdiye kadar :)[hline]Erive Dedayken

Querquobad Quane[SnowLords]
Sosyal ağlarda paylaş

Urza arkadaşınla sen aynı okuldamısınız? Çünkü okulun genel not ortalamasınada bakar o iş[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Sosyal ağlarda paylaş

Eğer össye girceksen Almana girme çünkü ordaki sistem tamamen yurt dışına göndermeye yönelik ve hem okula hemde össye çalışmak orda çok zor. Üsküdar Amerikanda biraz daha ortalanmış durumda yani okulu ve össyi rahat götürebilirsin. Roberti bilmiyorum ama Üsküdar Amerikana benziyodur heralde.[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...