Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En cok korktugunuz Korku filmi!

Draven

Öne çıkan mesajlar

18ci melek diye bir film in sonunda ekran dondu bizde dalmış bakıyorduk birden sarı gözler görününce zıplamıştık hatırladığım bu[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız ring i korkunc bulmayanlar ringuyu ızlesın derım arada daglar gıbı fark var bayaı korkunc bu arada seytandada krokmustum cunku 2 kısı gıttık saat 12.30 mu 1 matinesimı neydı profiloda(gece) dıer ark gelememıstı tam fılmın ortasında ıcerı gırıp BÖÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜüüü! demesıyle .....[signature][hline]U reached the secret too soon, U cried for the moon.
And then one day u find 10 years got behind u,No one told u when to run,U missed the Starting gun....
Sosyal ağlarda paylaş

ya
çocukken izledigim bi film vardı.hayatımda gercek anlamda korktugum tek filmdi
ama filmi hatırlamıyorum =(
tek hatırladıgım sahne
bi kız var..elleri makas gibi böyle..i$aret ve orta parmak biti$ik $ekilde sola,yüzük ve serçe parmak da saga bakıyo..
neyse bu kızımız evin bodrumuna inen merdiven altında bekliyo kurbanı,sonra yakalayıp bodrumda kalorifer kazanına benzer bi$eyde yakıyo..
sadece bu kadarını hatırlıyorum filmin ve inanılmaz korkmu$tum..bilen,hatırlayan,"aaa ben izledim bu filmi,oha çok dandik bi film bu" bile diyen var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

valla:
1-The Ring(aslında korkmazdımda yağmurlu bi gecede dev ekranda evde tek başıma izleyince harbi etkiledi bi iki gece uyuyamadım)
2-The Exorcist (yeni çıkan filmi , sinemada sadece 6 kişi vardı ve ben en arkada karanlık içinde filmi izliyodum)
3-Lanetli Tepe(ki hala korkarım...delilerden hep tırsmışımdır...ama filmi defalarca izledikten sonra harbi komik gelmeye başladı)[signature][hline]Aşkıma:
''İki gül al biri kırmızı biri beyaz...Eğer ben seni aldatırsam bu güller solsun.Eğer sen beni aldatırsan.....cümle alem g.tüne k.ysun!!!''
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...