Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tırsıyorum

golgotha

Öne çıkan mesajlar

bende süs köpeklerinden tırsıyorum. 6-7 kere köpek besledim ama süs köpeği görünce kaçarım.pitbull koşarak üstüme gelsin kaçmam dicek kadar diğer köpeklerden korkmam ama süs köpeği fobim var.
bununda bi nedeni var tabi.12-13 yaşlarımdayken ufacık bi süs köpeği bacağımdan ısırmıştı dişleri okadar sivriydiki verdiği acıya ben bile inanamamıştım.
o günden sonra süs köpeği karşımdan geliyosa uzaklaşırım köpekten.

insanoglu bu korkuyor işte :P[signature][hline]i love this game!
tractor pulling

[Bu mesaj Fistan tarafından 22 Kasım 2004 17:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bende arada sırada geceleri dışarıya cıkarım bi duvar var ve hep bi kedi akşam oraya tunuyor bende akşam dışarı gezmeye cıkıp eve geri donuunce hep orada o kediyi goruyordum ve hep tırsıyordum neyse artık gitmiş :)[signature][hline]-Anne ben nereden cıttıııım
-Karnımdan cıktın yavrum...
-Petiiiii,oraya nasıl dirdiiiim?

-Anne, Paticik nezaman banada imza vericek? Nezaman benimde imzam olucak?
Sosyal ağlarda paylaş

yau işte millet diyo korkma,çok şirinler korkulur mu hede ama adam korkuyosa korkuyodur..

köpek deilde benim de kedi fobim war mesala..belki psikoloğa gidersen rahatlatır ama bence o da işe yaramaz..korkuyosan korkuyosndur ne biliyim..[signature][hline]aşk böceği
le petite ezique

Sosyal ağlarda paylaş

kediler ani hareket yapıyolar ya bazen ondan çok tırsıyorum.
mesela hayvan dalmış yere bakıo sende kafasını sevmek için eğiliosun, dokunduğun anda hayvan irkiliyor varya o anda çok kötü oluoyorum..bide rezil oluyorum tabi yanımda insan varsa çünkü öyle yapınca hayvan bende HUAA efektiyle sıçrıyorum bşrden :)[signature][hline]So many times its hopeless dark and gray
And other times its hope that saves the day!!!

- Airplane out of the fart, say hi to that sweetheart:
(Osuruktan tayyare, Selam söyle o yare)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...