Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Everquest2 hakkinda birkac soru..pvp loot :p

Solar

Öne çıkan mesajlar

Çok peşin karar veriyorsunuz. PvP olmazsa olmaz değil. Bunu oyunu alan bu kadar insan kanıtlıyor zaten. Yapımcıların "Tüh PvP koymayı unuttuk oyuna iyimi" dediğini düşünmüyorsunuz herhalde. Var olan enerjilerini PvE ye aktarıyorlar. Mesele şu eğer PvE oldukça iyi yapılmışsa, takımla beraber oldukça zevkli olabiliyor ve PvP yi aratmıyor (Bakınız CoH). Tabi ki en sonunda bir zevk meselesi ama "PvP yok bu oyun kaka, cıss" demek yanlış. Önce denemeli sevilmezse yorum yapılmalı.

Ayrıca ilerde PvP nin gelmesi muhtemel yani yapımcılar temkinli davranıp kendilerini garantiliyorlar (yine bakınız CoH).[signature][hline]KapIEfendisi bağırmaya başlar :
Kalk patinin başındanda biraz evle ilgilen yoksa benim beş parmaklı patim suratında patlayacak!!!
Sosyal ağlarda paylaş

walla wowun betasını oynadım ki bu betanın testi 2 gün önce sona erdi çünkü oyun çıkmak üzere. ne dicem bilio musunuz. direk eq2 satın aldım. denemeden konuşanlara duyurulur. alın deneyin ikisini de sonra karar verin. o zaman wow diyen kalırsa dicek bişey kalmıyo. uo da level sistemi yoktu yetenekli olan ve pingi iyi pvp de her zaman alırdı. ama wow ve eq2 gibi oyunlarda level olayı var ne kadar yetemekli olursan ol hp ve manan düşükse karşındaki ileri leveli nasıl alabilirsin ki. o sebeple wow da ne oluyo biliyo musunuz. pvp serverinde geçmiş stealth assasinler daha şehrin kapısından çıkan newbileleri kıtır kıtır doğruyorlar. hadi bakalaım yapabiliyosan geç aralarından veya ortamlarda bunlarla karşılaşmadan bikaç level atlamaya çalış. adamlar deli dumrul bütün kritik noktalarda bi katil haraç kesio. oyuna ilk girip bikaç levelini kasabilen sonradan geleni bi güzel eziyo. adil düzeeeeeeen..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ArsMaxx, 22 Kasım 2004 07:03 tarihinde demiş ki:
walla wowun betasını oynadım ki bu betanın testi 2 gün önce sona erdi çünkü oyun çıkmak üzere. ne dicem bilio musunuz. direk eq2 satın aldım. denemeden konuşanlara duyurulur. alın deneyin ikisini de sonra karar verin. o zaman wow diyen kalırsa dicek bişey kalmıyo. uo da level sistemi yoktu yetenekli olan ve pingi iyi pvp de her zaman alırdı. ama wow ve eq2 gibi oyunlarda level olayı var ne kadar yetemekli olursan ol hp ve manan düşükse karşındaki ileri leveli nasıl alabilirsin ki. o sebeple wow da ne oluyo biliyo musunuz. pvp serverinde geçmiş stealth assasinler daha şehrin kapısından çıkan newbileleri kıtır kıtır doğruyorlar. hadi bakalaım yapabiliyosan geç aralarından veya ortamlarda bunlarla karşılaşmadan bikaç level atlamaya çalış. adamlar deli dumrul bütün kritik noktalarda bi katil haraç kesio. oyuna ilk girip bikaç levelini kasabilen sonradan geleni bi güzel eziyo. adil düzeeeeeeen..

oyunu oynamıssın ama hiç bilgin yok az ogrenıp ole yorum yap yanı okuyunca adam gülesi geliyor[signature][hline]25 Şubata az kaldı
Msn/Mail:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

Ganklenmek istemiyorsan normal serverda oyna?
PvP serverlari her zaman gank mekani olacaktir, ister lvl1 ister 60 ol degismez. Eger bir PvP serverini secmissen bunu goze alicaksin, eger istemiyorsan Normal veya RP serverlarinda oyna.[signature][hline]Golestandt - Godfather - 215 [Retired]
Soidia - Saint - 205 [Retired]
Chrysaor - The Man - 200 [Retired]
Sosyal ağlarda paylaş

yeşil alan=sen rakibe saldırırsan ancak rakip sana o şekilde dalabiliyor yani güvendesin
sarı alan=herkes birbirine dalabiliyor
kırmızı alan=sen rakibe direk dalamıosun ancak sana biri saldırırsa ona saldırabilirsin

wow da böyle 3 şekilde alan var kendi şehrinin çevresi yeşil alan ,ortak alanlar sarı alan, düşman bölgeside kırmızı alan
yani öle kimse şehrin kapısında bekleyemez seni kesmek için[signature][hline]Işık öldü karanlıkta,
Ay söndü bulutların ardında
Ve ölümcül gece çöktü
Orta-Dünya'nın Topraklarına...
Sosyal ağlarda paylaş

kablo ve adsl ile bi sorun olacagını sanmıyorum ben 512 dsl ile oynuyorum gayet ıyı ancak benim memleketin telekomunda bi kac gündür olan sıkıntıdan dolayı bu aralar biraz lag problemi yaşıyorum...[signature][hline]DAOC
Katil-lvl 50 parasız asker-kay
Necroll-lvl 50 kurbaga suratlı necro-kay
EQ2
Sardius Dracus- human- shadowknight

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...