Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Everquest2 hakkinda birkac soru..pvp loot :p

Solar

Öne çıkan mesajlar

solar pvp loot demissinde şuanda hiç bir online oyunda pvp'de yendikten sonra karakteri lootlıyamıyorsunki.(UO hariç oda OSi'de gene loot yapamıyorsun kapamıslardı en son) , WOW'dada loot olmayacak , Lineage II'dede Loot yok , Coh'tada yok yani hiç bir online oyunda loot yok.Onun için sadece pvp yapıyorsun yenersen yeniyorsun öle bi yendikten sonra kazanç falan yok yani.En iyisi olmaması :)[signature][hline]Dostlarinla öyle yasa ki düsman oldugunda hakkinda söyleyecek sözleri olmasin...
Düsmanlarinla öyle yasa ki dost oldugunda yüzün kizarmasin...
Sosyal ağlarda paylaş

Hah, aman yamuk olmasın bilelim. Ama şu oyunda da PvP olsa güzel olurdu yani, bekliyoruz gelmesini. pff... :([signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

Lord Soth, Knight of the Black Rose
Sosyal ağlarda paylaş

city of heroes = coh
gvg = group versus group

UO gibi pvpde lootladan sistemde oyun artik yapacaklarini pek sanmiyorum[signature][hline]Erevy wrod in tihs sohrt pgaararh is slepeld cploetemly wnorg but you soluhd be albe to raed it nrmlaloy? Apnptpaarly the hmaun biarn olny ndees the frsit and lsat ltretes to be in the creorct ptosion for a wrod to be lilgbele.
Sosyal ağlarda paylaş

Cok sacma otesi pvp olmamasi. Paladinim geziniyorum diyelim,dark elfin tekini goruyorum (simdi bana her darkelf kotumudur geyigi yapmayin) dalamiyorum. Sacmalik resmen.Istemiyorum kardesim ben o pis dark elfleri. Gordummu kesebilmem lazim.
Tam zittida olur tabii,darkelfim ,o bagnaz paladinleri gorunce direkt dalabilmem lazim. Artik oyunlar iyice sacmaliyor. Bir suru server var abicim,tekini gozunuzu sevdiklerim bi pvp loot serveri yapin cokmu girer size.
Shadowbanei simdi incelicem,nasilmis bakalim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Solar, 03 Kasım 2004 00:05 tarihinde demiş ki:
Cok sacma otesi pvp olmamasi. Paladinim geziniyorum diyelim,dark elfin tekini goruyorum (simdi bana her darkelf kotumudur geyigi yapmayin) dalamiyorum. Sacmalik resmen.Istemiyorum kardesim ben o pis dark elfleri. Gordummu kesebilmem lazim.
Tam zittida olur tabii,darkelfim ,o bagnaz paladinleri gorunce direkt dalabilmem lazim. Artik oyunlar iyice sacmaliyor. Bir suru server var abicim,tekini gozunuzu sevdiklerim bi pvp loot serveri yapin cokmu girer size.
Shadowbanei simdi incelicem,nasilmis bakalim.

Eq1 de böyle serverlar mevcut Necro ile cleric aynı gruba giremiyor falan eq2 dede vardır sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eaglewingg, 10 Kasım 2004 15:12 tarihinde demiş ki:
sunu anlamıyorum pvp olmayan bi mmorpg de insan neden güçlenmek ister ? daha yüksek level lı mob kesmek içinmi?
kes kes nereye kadar amac ne?
mmorpg lerde ilk basta lootu kaldırdılar sonra da pvp yi hadi loot olmaması bi yere kadar mantıklıda pvp olmayan bi mmorpg kadar sacma sapan bişey olamaz

said:
NexcaT, 10 Kasım 2004 16:11 tarihinde demiş ki:
neden baska insanlara karsi gucunu ispat etmek istiyorsun ki?

eline ne geciyor?

kendine gore cevaplarin var degilmi ... bizlerinde var :)

sevgiler

Benim bir oyuncuya karşı oynama isteğim tamamen insan zekasına karşı oynama isteğimden geliyor.

Yapay zekanın belli durumlara karşı yapacağı belli sayıda tepki vardır , asla süpriz yapmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

ya şimdi pvp yok evet arkadaşlar ama şimdi mmorpg nin amacı nedir multiplayer yani insanların karşısında gene insanlar var... makinayla oynanan oyun zaten single player oyun... pvp olmayan oyun da landa diablo oynamaktan farksız ya da ne bilim başak o tur bir oyun... şimdi pvpyi tamamen silip atmak çok kötü... tama mdiyceksiniz eq2 nin ihtiyacı yok zayen pvpcilere ama ne bilim pvp de olsa daha çok insan girer oynar bir renk gelir oyuna hem yapımcı firma da daha çok kazanır... yani mesela kendi açımdan soylemek gerekirse ben bu oyunu pvp yok diye almadım yani pvp olsa gözüm kapalı alacam oyunu ama şimdi kendi deneyimlerimden sadece kendi hakkımda konuşmam gerekirse pve pve bir yere kadar yani hadi diyelim en güçlü yaratığı da öldürdüm grupla flm ee sonra?[signature][hline]"In my experience, there's no such thing as luck."

- Obi-Wan Kenobi -
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...