Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

C++ anlatımı pdf

buraksk

Öne çıkan mesajlar

cabot said:

Bi dilde senior olup fanboy olmayan görmedim ben şimdiye kadar. İnsanın doğasında fanboyluk var, kendisinin yapabildiği şeyi en iyisi olarak görüyo yapcak bişey yok bu duruma. Egosu artıkca fanboyluk da artıyo aynı seviyede

Ben degilim lan. Tam aksine biktim usandim hepsinden. Artik IDE -sadece editorden bahsetmiyorum- guzel olsun da dil ne olursa olsun diyorum ki gayet hakliyim bence! sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Deacon said:

aquila said:

C++ ogrenmek istiyosa, C++ ogrensin, baska seyler neden oneriyosunuz.

Eger spesifik bir amac icin ogrenmiyorsa gerek yok cunku. Kotu dizayn edilmis, mecbur kalinmasa kullanilmayacak bir dil C++. Yeni standart ile adam etmisler sanirim biraz.

Dedik zaten embedded/oyun isleri yapmayacaksan ogrenme diye. Onlari yapcaksa gitsin. Ama ne yapacagini bilmeyen "hadi simdi de c++ ogrenim diyen" birisiyse ogrenmesin, yanlis olur.

En dogruyu bilmekle falan alakasi yok yani bunun. Attigi adim yanlis olmasin diye bastan uyariyoruz.

ya abi kim veriyo yanlış doğru olduğu kararını adam c++ diyorsa c++, kafasını karıştırmanın gereği yok.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Ben degilim lan. Tam aksine biktim usandim hepsinden. Artik IDE -sadece editorden bahsetmiyorum- guzel olsun da dil ne olursa olsun diyorum ki gayet hakliyim bence! sdf

Sen sadece tek bi dille uğraşmamışssındır şimdiye kadar. Benim dediğim seniorlar +5 yıl genelde tek bi dil üzerinde çalışmış olanlar.Karşılaştıklarım c++,java,.net seniorları. Hepsi öz evlatlarını savunur gibi savundular dillerini. Diğerlerine de bok attılar hep.
Sosyal ağlarda paylaş

haftasonu da özgür yazılım fantastik muhabbetler varmış, sevdiğim bir insanın konuşmasını dinlemeye gidip bitince koşarak kaçmayı düşünüyorum. muhtemelen toplu ayinlerle java programlayanlar, windows kullanıcıları falan lanetlenecek çünkü. muhtemelen herkesin laptopunda pardus, gnu, çeşitli linux dağıtımı stickeri yapıştırılmış olacak. sonracğıma python is best, diğerlerini kullanan ölmeli, efendime söyliyim c kullanıp amerikayı yeniden keşfetmeye çalışmayın muhabbeti falan dönecek. ardından pardus için 3 dakika saygı duruşu ve ağıtlar yakılacak. üstüme bomba düzeneği kurup gitsem yazılım dünyasına çok büyük faydam olur yemin ederim
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...