Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yıllarca laz dediler bişey olmadı da

Fakkoo

Öne çıkan mesajlar

aslında ırkçılık yapmak kapitlaist sistem içinde son derece normal bir şey

hani her koyun kendi bacağından asılır ya en nihayetinde her millet kendi zenginliğ için çalışır e bu çalışma sırasında diğer milletleri görece daha az önemser hatta hiç önemsemez

ee nerede insalık? nerede lan hümansitliğiniz yamyam ,ibneler..

o yüzden ırkçılık yapmak insan doğasında oldukça normal bir şey biz sadece "insanlığın refahı" adına bastırıyoruz

ırkçı değilim diyen de tatava
Sosyal ağlarda paylaş

rusyada neo nazi, oda iyiymiş :D

Abi hah yani dimi ülke çıkarları zaten ırkçılığı açığa cıkaran birşey. Dünyanın değişemeyecek olan kuralları.Hümanizm bence gereksiz birşey ya.Hayvanlarda hayvanizm olmadığı gibi insanlarda da olmamalıdır bence.Zira ben dünya üzerinde doğru olduğuna inanılan şeyin sadece insanlar için değil hayvanlar bitki vs herşey için de olduğunu varsayarım.Bu var sayımla zaten hayvanlar direkt çelişkiye düşürmektedir zira böyle birşey olsaydı (hayvanlar arası hümanizm) güçlü olan güçsüz olanı ezmezdi aslan tutup bi antilopu devirip yemezdi can'a kıymazdı, gider en düşük zarar verebileceği bitkileri yerdi.Insanlarında amacı zaten hayvanlar ile aynı kücük her zaman büyüğü yediği için insanlar için hümanizmin geçersiz bir akım olduğunu düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

HellPatrol_ said:

SeaGle said:

_Rave said:

fenn said:

Seagle hepinizden daha türk. Gemlikli.

ben de gemlikliyim lan.

HEMŞERİM!

BEBEEEEMM

beyler benimde yarım orhangazili sayılır hemşeri sayılırmıyız :)

Ceyrek hemseri oluyoruz. Gemlikli diilsin, bide yarin orhangaziliymis, 1/4 oluyor :p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...