Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Deli olacam!

Ferrero

Öne çıkan mesajlar

Lütfen yardım edin...
AresLite a Mp3 listemi share etmiştim 14gb falan sonra baktım benden çok upload ediliyor klasöre girdim dosyaları arşivden kaldıra bastım. hepsini sildim sonra şüphelendim ciddimi sildim diye baktım geri dönüşüm kutusuna dolu falan değil demekki silinmemiş dedim sonrasında klasöre girdiğimde mp3lerimi bulamadım deli olacam ne yapsam ?[signature][hline]BabacumMostors, 13 Kasım 2004 03:28 tarihinde demiş ki:
git yanına de ki "bizim ailenin erkekleri doğuştan 3 bacaklı" de.. bakalım tepkisi nasıl olacak
Sosyal ağlarda paylaş

sistemi geri yükleyince belki geri gelir dedim yükledim yine yok ne yapabilirim ki ya :( lütfen yardım...[signature][hline]BabacumMostors, 13 Kasım 2004 03:28 tarihinde demiş ki:
git yanına de ki "bizim ailenin erkekleri doğuştan 3 bacaklı" de.. bakalım tepkisi nasıl olacak
Sosyal ağlarda paylaş

geçmş olsun ferre gitmiş senin kiler
ama ben bişey duymuştum bilgisayar ms dos kipindeyken bi komutla istedigin kadar gün önceye gidebiliyormuşsun
onu bilsen yap diycem de ??[signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Albert Einstein *'Amcamız'*
Mail Adresim

Ben kimmiyim Ahanda Gör

Aha bak bu da Css ateş ederek yaptığım amblem :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...