Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anlamsız..

Soulbringer

Öne çıkan mesajlar

Kar hafif hafif yağıyordu Ankaranın sokaklarına.Elinde sadece yediği hançerin kırık kını öylece bakıyordu önünde havada hafif hafif parıldayıp sönen kalbinin kanayışına.Sırıttı önce acıyı sevmiyorum ama beni gelip buluyor diye söylendi..

Yavaşça gözlerini daha da açtı ve gökyüzüne baktı gözlerini öylece dikmiş bembeyaz pamuk tanelerine bakıyordu bir kurt misali ulumayla karışık bir haykırış yükseldi çocuktan ''HAK ETMEDİM BEN BUNLARI!''Etrafta sadece işlerine gitmeye çalışan insanlardan başka kimse yoktu.Bu haykırışa öylece meraklı gözlerle baktılar.Çocuk ise gökyüzüne öylece bakıyordu.Kanayan kalbinin ışıltısı bir ateşböceği ömrü kadar kısa sürdü.Olduğu yere yığıldı..Toplanan kalabalık ne olduğunu anlamaya çalışıyordu yanına öyle boyu boyunca serilmiş bir kırık hançer duruyordu...[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...