Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

karanlık.

Head

Öne çıkan mesajlar

elimdekiler oldukça ağır artık. durup dinlenmeye kalktığım anda ellerimi yakıyorlar üstelik.

yoluma devam ediyorum , eskisinden daha güçlü olduğumu bilerek. ama zar zor konuşabiliyorum.
ağzımdan çıkan kelimeleri bile anlamıyorsun hatta , gözlerimle anlatmaya çalışıyorum.
gözlerini kaçırıyorsun ; nafile.

ben yaralarıma tütün basarken , gözlerimden bir kaç damla yaş geliyor. aynı anda gülüyorum , ters tepiyor acının planları.

hala gözlerini yakalamaya çalışıyorum.

peşinden koşuyorum , yetişemiyorum ; durmana rağmen. koştukça geriye doğru yol alıyorum. elimden tutsan , ayağa kaldırsan beni yetişebilirdim belki sana. ama olmuyor , elimi tutmuyorsun , kayıp gidiyorum ; düşüyorum.

dizlerim paramparça oluyor , gözlerimde yaş , yüzümde ise çocukça bir gülümseme. bir şeylerin düzgün gitmesi için kendimi harcıyorum , paralıyorum. her şeyimden ödün veriyorum , en değerli şeylerimi arkamda bırakıyorum.

hala duymuyorsun , hala görmüyorsun.
düşüyorum , girdabın tam ortasına.

ilk önce ellerin vardı , sonrası ise hatırlamadığım bir karanlıktı...[signature][hline]valandil ownz j0o!
-emokid*-
they bury me like footsteps in the snow.
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer ölürsem zamansız şekilde bu yazıyı senin izninle kullandırıp kendi mezar taşıma yazdırmak istiyorum...SN Head..[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...