Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sarı Zeybek

Mandoo

Öne çıkan mesajlar

genelde hayalci bi yapım vardır...özellikle evden okula servisle giderken aradaki zamanı bolca hayalle doldururum...

geçenlerde milli güvenlikçi Atatürk'ün son 300 saatini işleyen Sarı Zeybek'i izletti...uzun zamandır izlememiştim harbi koydu biraz...ağlamaklı oldum kısacası....

hayal konum hazırdı Sarı Zeybek:
peki nasıl bi hayal olmalı?
bişiler aklımdan geçti hatta kendimi Atatürk'ün yerine bile koymaya çalıştım ama çok kastı resmen sonsuzluğu düşünmüşüm gibi oldu....

sizin bi fikriniz varmı bu Sarı Zeybek ve kendinizi Atatürk'ün yerine koymakla ilgili?[signature][hline]Aşkıma:
''İki gül al biri kırmızı biri beyaz...Eğer ben seni aldatırsam bu güller solsun.Eğer sen beni aldatırsan.....cümle alem g.tüne k.ysun!!!''
Sosyal ağlarda paylaş

ne istediğin karmaşık bişi ama bizde bugün milli güvenlikçi geldi ve sarı zeybek'i seyrettirdi :) Bu arda hayallerden bahsederken mai ve siyahı okumanızı tavsiye ederim orada bir insanın hayellerini ve psikolojisini YAŞIYACAKSINIZ göreceksiniz deil bakın[signature][hline]Hokand Paro
Sosyal ağlarda paylaş

ya nası diyim hani insan tanrının doğuşunu büyüklüğünü...sonsuzu düşünemez ya....ben de kendimi Atatürk ün yerine koyamıyorum....aranızda başarabilen varmı soru aslında buydu :D neyse boşverin isterseniz...[signature][hline]Aşkıma:
''İki gül al biri kırmızı biri beyaz...Eğer ben seni aldatırsam bu güller solsun.Eğer sen beni aldatırsan.....cümle alem g.tüne k.ysun!!!''
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...