Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3(PC) Account 60 ve 45 Level - 75 TL

Expite

Öne çıkan mesajlar

Bak sende biraz utanma var. Rahatsız olup adam olun demişsin sonra kesmemiş bir mesaj daha atmışsın oda kesmemiş birtane daha yani kendi mesajına iki kez karşılık vermişsin Allah tan alıntı yapmadın lan :D hahaha

Not: Burada insanlarla dalga geçebilmek için 13 yıl geçirmeye gerek yok ben daha yeniyim mesela akşamdan veri başak geçiyorum sizle ve çok keyif alıyorum yaşasın kötülük ha ha ha B)-
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

burada seni geren ne ben o kısma takıldım. ne o çok mu bozuldun bir kanat için o kadar para harcanmasını mantıksız bulmamıza?

Moruk ben çok mutluyum inan ama sözlerim sana nasıl koymuşsa hala takılı kalmışsın oralarda ben unuttum gitti :D Rahat ol yaw makara geçiyorduk hani noldu bir anda efendi çocuklar mı oldunuz :D

Tipini seveyim senin :D
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni gelmiştim moruk baktım salak çok makarımı geçiyorum gidemedim biryere üyelik tarihime bakarsan anlarsın daha yeniyim yani ayrıca her konuya mesaj atmam nerede salakça bir yorum var ona karşılık veririm adam hesabımı sattı diyor siz hala neyin peşindesiniz ? Ne saçmalıyorsunuz ? Diye sormuyorum işte bende sizin gibi salaklarla makara yapıyorum bakalım eğlencemize :)-D
Sosyal ağlarda paylaş

DiabloIII said:

Dworgian said:

burada seni geren ne ben o kısma takıldım. ne o çok mu bozuldun bir kanat için o kadar para harcanmasını mantıksız bulmamıza?

Moruk ben çok mutluyum inan ama sözlerim sana nasıl koymuşsa hala takılı kalmışsın oralarda ben unuttum gitti :D Rahat ol yaw makara geçiyorduk hani noldu bir anda efendi çocuklar mı oldunuz :D

Tipini seveyim senin :D

abi yanliz 4 tane gulen surat bu adam inanilmaz fena rage yapmis

3 mus pardon o zaman fena rage yapmis
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...