Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mutlak Bir Bakın Sevaba Girin :)

Chimera167

Öne çıkan mesajlar

Sevgili Patiler Öncelikle Herkese teşşekkür ediyorum çünkü topic imi açtınız :D

Yardim istiyorum Sizden ;

1. Web Sayfamda resimler çıkmıyor yardim edermisiniz ?
" www.bkcartoons.com "

2. 3D Studio Max Programinin Kitabini aldim GC Film yapimi ama adam direk konuya girmiş anlatmamis 3D Studio yu bu yüzden bu konuda da yardim istiyorum

3. Visual Basic 6 bilen arkadas var mi programi ogrenmek ve 1-2 soru sormak istiyorum...

Msn : [email protected]
Her Zaman Aciktir...

Flash Konusundada ben yardimci olabilirim isteyene...

Teşekkürler.[signature][hline]Bennnnn
Sozluk ÜMMM !!!
www.bkcartoons.com
Dev Icerik !!! Hersey Var Emin Olun :)
Main: Eglence VE Animasyon
Sosyal ağlarda paylaş

ha pardon.
ozaman yaptıgın kodlamada hata var.
resimleri sitene upload edip kodlamada resim linklerini yönlendireceksin.
mesela frontpage de site yaparken belgelerimde bi resim var diyelim. ismi resim01.jpg.
resim ekle deyip o resmi seçersen kodlamada C:/belgelerim/../resim01.jpg olarak yazılır.
sen sitene upload etmelisin o çıkacak resimleri.
sitenin ismi ya da dosya yöneticisi diyelim yourname.com/resimleri_upload_ettiğin_klasör/resimo1.jp olarak kodları değiştirmen lazım.

mesela ben siteme bi resim upload ettim. o resim http://www.freewebs.com/ext/slay.JPG
frontpage de sayfa yaparken resim ekle dedikten sonra url den diceksin ve kendi resminin urlsini yazacaksın.
yani senin bilgisayarındaki resimi internet ortamına taşıman lazım. eğer buraya kadar olan herşeyi biliyosan ve yaptıysan sorun yine kodlama hatasından olabilir. mesela bazı siteler örneğin freewebs.com jpg uzantılı resimi açmıyor JPG yazacaksın ki başka yerden çağrıldıgında açılsın.[signature][hline]i love this game!
tractor pulling
Sosyal ağlarda paylaş

dv de yaptıysan ordada aynı şey işte.
sen önce o çıkmayan resimleri sitene upload et.
sonra sayfayı aç resimlere çift tıkla. muhtemelen senin bilgisayarında resimler çıkacaktır. çift tıklayınca bi menü açılması gerek. o menu gibi falan filan yazan yerde resmin senin bilgisayarında konuşlandıgı yer yazacaktır. belgelerim hede hödö.
oraya sen sitendeki resimlerin adresini yazacaksın.
örn: C:/belgelerim/../resim01.lpg yazan yeri
http://zartzurt.com/resim01.jpg olarak değiştireceksin.
html kodunu aç ya da senin o sayfanın orda C:/windows ya da belgelerim yazan yerleri değiştir.
anladın sen anladın..[signature][hline]i love this game!
tractor pulling
Sosyal ağlarda paylaş

Dreamweaverda resim eklerken eklediğin menude bir popup olarak "Site Root" ve "Documents" olarak 2 seçenek göreceksin. Ancak öncelikle Site ayarlaması yapmalısın. Bunun yaptıktan sonra düzelcek.
veya basitçe code olarak
Bk%20Templates/Soft/Html/images/Internet_Temp_1003_04.jpg
yerine
images/Internet_Temp_1003_04.jpg

bunu yazarsan sorunun halolur.
Sosyal ağlarda paylaş

Yaf Adam Drümverabeyde yapmıs ona gore anlatsanaaa :P

BaK simdi Ilk Once Drümverabeyi acıyosun ondan sonra tablolarını olusturuyosun sonra masaustune bi klasor acıyosun Sayfa de :D sonra o klasor icine images die bi kalsor acıyosun icine ne kadar resim atıcaksan copy liyosun tablolara c:/document and setting/userimben/desktop/Sayfa/images ' den resimleri ekliyosun sayfa tasarimin bitince de ayni klasor icine default.asp yaziyosun ( asp olsunda kod var sansinlar :)) Sayfa Klasorunun icindekileri Komple Roota Atiyosun Oda Ne Sayfa CaListi :=)[signature][hline]GNR Family
Msn : [email protected]
Mail : [email protected]
---->->->
Asp , Php Nuke , Php ßß , Sql , Web Design
Yas 17 Elden Gidiyor Gencligin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...