Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avaturk eq2 yi geciktiriyor

ArsMaxx

Öne çıkan mesajlar

az önce telefonla da aradım. bana geçen gün pz.tesi yolluyoruz demişlerdi bugün aradım ancak perşembe veya cuma yollayabiliriz dedi çıkan kız. bandrol yokmuş ellerinde ondan olmuyormuş. ama elden teslim ediyorlar istanbula kıyak yani. bilemicem biraz ters geldi olay ... baya bi gecikiyor
Sosyal ağlarda paylaş

İş yerinden bugün defalarca denedim ama kimseye ulaşamadım 11 Kasım'da verdiğim siparişi halen bekliyorum.

Araya bayram tatli girmesi nedeni ile gecikme normal ama benim merak ettiğim ben oyunu ön siparişte talep ettiğimde fiyat 49,9 YTL iken şimdi avaturk sitesinde gözüken 87,7 YTL.

Şimdi merak ettiğim gönderecekleri oyunu ne üzerinden faturalandıracaklar.
Sosyal ağlarda paylaş

ha işte istanbulda olana kıyak. olay nedir söyliyim tahmin tabii.. şimdi 49 milyonu kargo dahil aldı di mi bunlar .. kargo yaklaşık 5 milyon olsa... geciktiriyolar ki millet elden alsın böylece kargo paraları noluyo şirkette kalıyo. olan da istanbul dışındaki bizlere oluyo. yoksa her dakka oyun getirip satan bi firmeda bandrol olmaması gibi bi olay söz konusu olamaz. klasik söğüşleme olayı. türkiye burasıııııııııııııı
Sosyal ağlarda paylaş

olay türkiye burası diye kestirip atmakta değil. gittiğinde vurursun gözlerine bi tane alırsın 5 milyonunu paşa paşa en azından kendin için türkiye biraz değişmiş olur :)[signature][hline]CoH
Tunch [i]Energy/Ice Blaster[i]
SWG
Heyd Spinner of FrF [i]Lost in Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

walla yalan mı dolan mı bilmiyorum ama kültür bakanlığında demoyu yapmışlar dosya onaylanmış yarın glicek İŞALLAH bandroller diyolar demek 2 güne gelir bu meret... şimdi şu var bi takım mmorpg ler oynadık 5 yıldır uo oynuyos da bu bambaşka bi dünya nası başlamak ne yapmak lazım günde 5-10 saat oynayabilirim hayalimde hep magelik var. ama erudite ya da gnome diil high elf olacağım kesin. neler yapmak nerde level vs kasmak item aramak lazımdır. ilk girenler kolay yolları bi söleseler... bi de uo daki gibi shard olayları var mı yoksa direk eq2 ye girince char yaratıp dalıyomuyuz? bi server seçiyo muyuz? nasıl ping atılıyor bunlara
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...