Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fasco-CS

26ee140

Öne çıkan mesajlar

http://www.fasco-csc.com/index_e.html

Bu adreste 3 farklı oyun var. Hepsinde bi odaya kapalısın ve o odadan çeşitli yolları bularak kurtulmaya çalışıyorsun.

Oyunu bilmeyenler için söylüyorum; vakit geçircek birşeyler bulamıyorsanız buna bir göz atın derim.

Oynayanlar için; Kurtulabilen var mı? Hangi odadan nasıl kurtulduğunuzu özel mesaj atarsanız sevinirim :)[signature][hline]nickimin 26ee140 olduğuna bakmayın, önüme gelen her siteye 26ee140 diye kayıt olurken burayada olmuşum kazayla yıllar önce.. şimdide onu kullanıyorum. yoksa ben xaty
De Bakemm
Sosyal ağlarda paylaş

Crimson Room'dan kurtulmaya kasıyorum şuanda. Sandığı, üzerine koymam gereken 2 yüzüğü, çekmeceleri açan 2 anahtarı, 1 değişik şekilli anahtarı, boş cd kutusunu, üzerinde url yazılı kağıdı, müzik setini çalıştıran ara kabloyu buldum şimdilik. sanırım bulmam gereken 2 parça daha var. onlar nerdeler?[signature][hline]nickimin 26ee140 olduğuna bakmayın, önüme gelen her siteye 26ee140 diye kayıt olurken burayada olmuşum kazayla yıllar önce.. şimdide onu kullanıyorum. yoksa ben xaty
De Bakemm

metal bi çubuk buldum. pil bulmam gerekiyo. hiç yok mu şunu oynayan ya? yardıma ihtiyacım var kafayı yicem

[Bu mesaj 26ee140 tarafından 22 Kasım 2004 22:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

crimson room falan diye arat forumda
çoook önceden açılmıştı 3 odayı ad bitirenler çok burda

giderek kötüleşiyo ama odalar yani ilk oda çok kaliteliydi ikinci oda eh daha bi mistik di. 3. oda bok gibiydi doğruya doğru[signature][hline]I repeat myself when under stress
I repeat myself when under stress
I repeat myself when under stress
I repeat.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...