Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cm5 Çıkış tarihi.

-Kobe-

Öne çıkan mesajlar

Cm5 çıkış tarihi büyük olsalıkla Aralık olarak belirlendi.Bi oyunu piyasaya süremeyen eidos aralıktada çıkaramazsa,Mart ayında çıkarcakmış.Dünyada 4 gözle beklenen oyun çıkış tarihi gecikince fm nin gölgesinde kalmıştı.Fmde milleti pek sarmıyınca gözler yeniden Cmde.[signature][hline]Fm veCmTurk Site Editör.
FUTBOLA SIDDET KARISTIRAN,FAIR PLAY RUHUNDAN HABERSIZ OLAN,STADA FUTBOL IZLEMEK DISINDA HER SEYI YAPMAK ICIN GIDEN HERKESI,BUNLARA ÇANAK TUTAN,ENGEL OLAMAYAN KULUP YONETIMLERINI SIDDETLE KINIYORUM.
Sosyal ağlarda paylaş

afferin de cm5 in yapimcilari baska fm den daha iyi olmasi pek bir mumkun gozukmuyor. en azindan bizim okuldaki heres fm konusuyor ben ynamasam bile kimse cm5 ciksa da oynasak demiyor.[signature][hline]Chemical, pokemon_RIZA'ya 21 Kasım 2004 22:41 tarihinde demiş ki:
ya harbiden pokemonmuşsun lan sen
Sosyal ağlarda paylaş

Cm ile aynı anda çıksaydı bu kadar ilgi görmezdi Fm.Cmciler mecburen fm ye yöneldiler.Bide senin kadar senden daha fazla işin içindeyim demişsin,o taktikleri yıldız genç oyuncuları trainerları yapan benim zaten :).2 tane site takip edip bişi biliomuş gibi konuşuosun ya.[signature][hline]Fm veCmTurk Site Editör.
FUTBOLA SIDDET KARISTIRAN,FAİR PLAY RUHUNDAN HABERSİZ OLAN,STADA FUTBOL İZLEMEK DIŞINDA HER ŞEYİ YAPMAK İCİN GİDEN HERKESİ ,VE BUNLARA ÇANAK TUTAN,ENGEL OLAMAYAN KULÜP YONETİMLERİNİ ŞİDDETLE KINIYORUM.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lord_elvyn, 22 Kasım 2004 21:29 tarihinde demiş ki:
afferin de cm5 in yapimcilari baska fm den daha iyi olmasi pek bir mumkun gozukmuyor. en azindan bizim okuldaki heres fm konusuyor ben ynamasam bile kimse cm5 ciksa da oynasak demiyor.

cm 5 gelince görürsün.tek başına oynamak adha zevkli 10 binlerce kişiyle netten managerlik oynamak mı?.[signature][hline]Fm veCmTurk Site Editör.
FUTBOLA SIDDET KARISTIRAN,FAİR PLAY RUHUNDAN HABERSİZ OLAN,STADA FUTBOL İZLEMEK DIŞINDA HER ŞEYİ YAPMAK İCİN GİDEN HERKESİ ,VE BUNLARA ÇANAK TUTAN,ENGEL OLAMAYAN KULÜP YONETİMLERİNİ ŞİDDETLE KINIYORUM.
Sosyal ağlarda paylaş

cmnin fmden iyi oldugu felan yok bi git allah askina ayni anda ciksa da bi bok olmazdi. cm5 fm dir yine zaten les olacak cm5 soyluyorum.

iki code yazip gtumuz kalkmasin.[signature][hline]Chemical, pokemon_RIZA'ya 21 Kasım 2004 22:41 tarihinde demiş ki:
ya harbiden pokemonmuşsun lan sen
Sosyal ağlarda paylaş

açık konuşiym FM 5 bence iğrenç bi oyun...
CM 5 çıkmazsa managerlik oyunlarını bi kenara bırakmanın vakti geldi demektir....umutla CM 5 i bekliyorum...[signature][hline]fizban demiş ki:mandoo, haklısın ama kendini düzgün ifade etmeyi dene, her bulunduğun topicte kavga çıkıyo

Mandooo : Köyünden kopup paticik alemine dalan ACILARIN ÇOCUĞU!!
Sosyal ağlarda paylaş

lord_elvyn bişi bilmeden abuk subuk konuşma be.Nyse ben bilgilendirme amaçlı açtım topicği cm 5 çıkınca görüşürüz.Azmodai kapışırız cm online da :)[signature][hline]Fm veCmTurk Site Editör.
Sosyal ağlarda paylaş

heralde yetişir,fm onlinedan oynanıomu?.Fm nin bu kadar satmasının en büyük nedeni cm nin Cm online projesinden ve daha bazı yeniliklerden dolayı gecikip ertlenmesidir.[signature][hline]Fm veCmTurk Site Editör.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...