Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kablo.Net Musteri Hizmetleri Amca

Chimera167

Öne çıkan mesajlar

Müşteri hizmetlerindeki amca bana çok üzerine gitmem sonucu kablo netin fiyatlarinin su sekilde olacagini söyledi ;

256
59.000.000 TL
49.000.000 TL

512
59.000.000 TL
99.000.000 TL

1024
59.000.000 TL
169.000.000 TL

2048
59.000.000 TL
269.000.000 TL

Yani

KABLO NET = ADSL + kalite = KABLO NET ARALIK AYI[signature][hline]Bennnnn
Sozluk ÜMMM !!!
www.bkcartoons.com
Dev Icerik !!! Hersey Var Emin Olun :)
Main: Eglence VE Animasyon
Sosyal ağlarda paylaş

Welcome to Lands Of [ Pati Zone ] - Internet[signature][hline]The Last Sunrise - Günbatımı Diyarı , Online MUD
Paticik StarCraft Forumları

The acceleration is the time derivative of velocity. The velocity is the time derivative of displacement. So acceleration is the second derivative of displacement. If acceleration is a ..
a = dv/dt = d^2X/d^2t ..

The reason of the derivative can be discussed geometrically. The slope of the displacement - time graph gives velocity.
And the slope of the graph is the derivative of the function.
If we want to find the instant velocity , we should find the tangent line at the instant we want at the X-t graph..

Devamı gelecek ..

Sosyal ağlarda paylaş

Ben hatun kişiyle konuştum bir tane: "Kablonet özel bir şirket olduğu için ADSL ile aynı fiyat olması mümkün değil ama çok yakın bir rakam olacak" dedi.

Ayrıca yine aynı hatun kişi henüz rakamların belli olmadığını, toplantıların sürdüğünü söyledi. Yani bu rakamlar, oradaki amca tarafından sen kablonetten çıkmayasın diye uydurulmuş bence.[signature][hline]ICQ#: 1957744 MSN Messenger: [email protected]
ek$i:topluignebasi | WoW: Narcosis, Qui
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

bunlar kablonet fiyatlari degil diger kablonet iiyatlari topicinde belirtildigi gibi KABLONET HIZMET BEDELLERI bu ve turk telekoma odedigimiz para esas fatura bu hizmet bedelleri 3 aydir alinmiyordu simdi 3 ay onenmeyen faturalari alcaklar ve hizmet bedeli geli gelicek indirim falan diye birsey yok[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...