Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kb Alımını Arttırmak...

NotoriuS

Öne çıkan mesajlar

telekoma senin evindeki modemine kadar, fiber optik kablo kullanması için telkinde bulun

128k adsl sine 6 ay bekledikten sonra kavuşan bir arkadaş:
x: varya telefondan modeme kadar fiber optik kablo ile taşıycam telefon hattını
y: tabe tabe, artan parçalarıda bana ver bende benim 1metre*7 parçadan oluşan telefon hattına yama yapayım, bi s.ktr git ya[signature][hline]Tell me, what did I do wrong, To make you stay away so long
Sosyal ağlarda paylaş

Yasa dışı olmayan bir yol, download ederken FlashGet kullan. Program internet hızını arttırmıyor, sadece tüm internetini o download üzerine yoğunlaştırıyor (yani öküz gibi download yaparken aynı anda süper hızlarda sitelere giremiosun =)) ama sadece download yapacaksan yararlı. Benimkini 10kb kadar arttırıyor (256 adsl).[signature][hline]Nothing's left here
Leave it be
It was meant for me
Soul sacrifice...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben yasa dışı olabileceğini düşünmemiştim.Bende Flashget kullanıyorum download yaparken çok yawaşlıyor sitelerde rahat gezemiyorum önerdiğiniz bir program var mı downlad yaparken sitelerdede gezebilmek için ?[signature][hline]Sen ne için hazırsan oda senin için hazırdır....
Me
Sosyal ağlarda paylaş

Bende 256kbps hızında adsl var.

Ve bununla normalde yapabileceğim max download hızı 64 diye biliyordum. Ama sanırım daha yüksek veya bu sınırı aşabilen bazı şeyler var. Çünkü Steam'den dosya indirirken hız 100'ün altına inmiyor gibi birşey. Ama diğer şekillerde (flashget veya diğer programlar ile) dosya indirirken hiç bir şekilde 40'ın üzerine çıktığını görmedim bu hızın. Açıklamasını bilmiyorum ama abartı hızlara çıkabiliyor. 200'ün üstüne çıktığını bile gördüm birkaç kez.

Bu şekilde abartı hızda download yapmanın yollarını bilen var mı acaba?[signature][hline]nickimin 26ee140 olduğuna bakmayın, önüme gelen her siteye 26ee140 diye kayıt olurken burayada olmuşum kazayla yıllar önce.. şimdide onu kullanıyorum. yoksa ben xaty
De Bakemm

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Elufulec, 22 Kasım 2004 01:53 tarihinde demiş ki:
Evet o baya kilobyte.. Muhtemelen bu olay, o bolgedeki bandwith havuzunun boslugundan kaynaklaniyor. Az kisi olunca havuzu paylastiriyor..

paralı bir kaç yerde daha bu oluyor.. ayrıca bazı zamanlarda adsl hızı coşup tüm downloadları normalin üstünde yapıyor ama bu dediğim sürekli oluyor[signature][hline]nickimin 26ee140 olduğuna bakmayın, önüme gelen her siteye 26ee140 diye kayıt olurken burayada olmuşum kazayla yıllar önce.. şimdide onu kullanıyorum. yoksa ben xaty
De Bakemm
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...