Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kendi Performansin - Elestirin

Freede

Öne çıkan mesajlar

bu noktada tartisma buyumeden mudahale ediyorum

indirip dinlemedim kaydi, ama trance muzikte bile o 3 5 tane basit dediginiz seyi bir araya koyup ortaya guzel bi muzik cikarmak en az, ne biliyim, Vai kadar gitar calmak kadar onemlidir, belki ondan daha kolaydir, ama dusnce ister

ornek olarak Satisfactionin ritmi (o distortlu ses) eger benim gibi bi adamin agzinda sakiz oluyosa surekli (%80 Pink Floyd, kalan %20 de caz ve metal dinleyen biri) TIesto basarili olmustur

Ema aplanin bi yorumu vardi zamaninda konustugumda onla, 300 500 dedigin sey eger guzelse o da bi sanattir

anlayisli olun, on yargili yaklasmayin, trance sux diye yaklasanlarin mesajlarini temizlerim duzgun sekilde yorum yapmazlarsa

biktim 'ben dogarken hastanede for whom the bell tolls caliyodu'culardan[signature][hline]I repeat myself when under stress
I repeat myself when under stress
I repeat.
Sosyal ağlarda paylaş

ben anlamam turlerden baba :)
siz yapicaksiniz orasini
isimlerden de anlamam
tiesto deildi galiba satisfaction falsom ordan?

demek istedigim kaliteli 300 500 un olabilecegi ve onun da yetenek gerektirdigi[signature][hline]I repeat myself when under stress
I repeat.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bence vai'yla karışlaştırmak biraz nahoş oldu bunu.sonuçta daha basit bir şekilde akılınızda bir trance parçası yapabilisniz(enstruman bilgisi demiorum zkla getirmekten bahsediorum m üziği)[signature][hline]
-oğlum saçını kestir toka takacak kadar uzamış
-hocam okul kurallarına uyuyorum ama.yönetmeliğe göre ensenin açık olması ve saçın kulak memesini geçmemesi gerekiyor.yan istersem neslihan yargıcı gibi tepeye kadar kule yapabilirm
-e peki

son projem:tüm sevgililerine şarkı yazan adam.ancak şarkı aynı sadece isim bölümünü değiştiriyor

o kadar progresifim ki anlatamam

Sosyal ağlarda paylaş

1.Ultima Online oynamak la ne ilgisi var...
2.Arkadaki ritm sabittir ana program e-jay değildir e-jay bende yok bile fruity loops programıdır. ve bu programla kendi looplarını yapıp sonra müzik kulaginiza göre parca yapabilirsiniz
3.satisfaction benny benassi nindir satisfaction haric hit my heart , illusion parcalarini öneririm.
4.hic trance dinlememissiniz sanirim
saygilar ;)[signature][hline]http://tr-d.tk
Sosyal ağlarda paylaş

Kurtlar Vadisinin müziği gibi olmuş değişik hiçbişi yok hep aynı hep aynı hep aynı hep aynı hep aynı hep aynı hep aynı hep aynı hep aynı hep aynı hep aynı hep aynı hep aynı hep aynı hep aynı hep aynı hep aynı hep aynı hep aynı hep aynı hep aynı hep aynı hep aynı hep aynı hep aynı hep aynı....[signature][hline]Nothing's left here
Leave it be
It was meant for me
Soul sacrifice...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...