Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dört ebeveynli aile

Katibim

Öne çıkan mesajlar

Viktor said:

Katibim said:

abi yuh ya etmediğiniz hakaret kalmamış bana

ama genede ben size herhangi bir şey demiyecem

Benim dinime hakaret eden insanlara karşı nasıl kendimi savunmuş ve herhangi bir kötü söz sölemediysem

Şimdide söylemiyecem

Herkesin fikri kendine kimse kendisi yaşamadan başkalarını savunmasın

Göreyim evladınız bir gün gay olupta babişkoo bak ojelerim nasıl diye geldiğinde yüz ifadenizi

O zamanda böle savunacakmısınız gayler normaldir onlarda bizim gibi diyeee

Hayır arkadaşım bir insanın cinsel kimliği onun karakterini gösterir

Tıpkı wow gibi düşünün ordada herkesin bir karakteri var mage ken tutup warrior gibi tanklık yapamıyorsunuz neden çünkü bu oyunun kuralında yok böyle bişey yada mage karakter yaratıp warrior tarzında oynayamazsınız oyunu

Belki aranızdan bir kaçınız bu benzetmem ne alaka diyecektir , ama oturup biraz düşünün hepimizin bu hayata bir geliş bir hedef ve beklenen bir ölüm sonucumuz var

80 yaşına gelipte şöyle bir arkanıza baktığınızda hanım çoluk çocuk ne güzel bir aile olduk bak hepsi de hayırlı birer evlat oldu demek mi daha iyi sizce

Yoksa aileden kopmuş babişkooo diye eve gelen aile düzenini temelinden sarsmış toplumca hoş görülmeyen ( hemen hemen tüm toplumda bu böyle) bir şekilde evladınızın gösterilip bi ömür kahrolmanızmı ??

Belki siz kahrolmazsınız belkide bu olay tam aksine sizin hoşunuza da gidebilir ama şunu hiçbir zaman unutmayınki insanın bir yaratılışı vardır ve aksini iddia edemez (erkeksen erkeksin kadınsan kadın)

Bu benim düşüncem belki sizin için hoş gelmeyebilir belkide benden nefret etmenize sebebiyet bile verebilir ama şunuda unutmayın burada karşınızdaki insanı görmeden duymadan sadece yazdıklarına bakarak cevap veriyorsunuz ve lütfen fikirlerime saygılı olun ve hakaret etmeyin

Çünkü hakaret etmek sadece sizi küçük düşürür...

Wow ornegi verip kendi kuyunu kazmissin

wowda karakter acarken classini bizzat biz seciyoruz oysa bu dunyaya gelirken kimse bize character generation screeni acip kendi karakterimizi belirleme sansi vermiyor, oyle olsaydi ancak chari acarken iyi dusunucektin diyebilirdik adama, bunun yaninda mmolarda en eglenceli anlar insanlarin class konseptlerini kirdigi anlardir, paladindende bi donem healer haric birsey olmiyordu misal, simdi istedikleri herseyi olabiliyorlar ki bi donem shockadin buildleri ile ranged caster bile olabiliyorlardi

işte ancak olabiliyorlardıyla kalır ama asla bir mage olamazlar bu demek istediğimde aynen bu

Insanlar irklarini, cinsiyetlerini, ailelerini, fiziksel gorunumlerini ve ulkelerini dogarken secemedigi surece bu konularda ayrimcilik yapmak bildigin hakaret edilmeyi gerektiren birseydir

Ikincisi ise gaylerle ilgili tespitlerin o kadar sigki omrunde televisyonda gordugunfatih urek ve kusum aydin gibi faggot stereotypelar disinda gay gormemissin belliki, bilmedigin bir konudada ahkam kesiyorsun. Kirita kirita yuruyen ve kadinlarla ozleslestirilmis giysileri giyen her faggot basina 20 tane normal gay dusuyor, hicbiride ole sinir bozucu insanlar degil, gelip kucagina oturup sana yazmiyorlar, sokakta gordugun herhangi bir erkekten farklarida olmiyor goruntu olarak

Hayati bizzat yasamayip baskalarinin yasadikarindan ogrendigini zannedince bole kendini resil ediyor insan iste, verebildigin en iyi ornegin wow olmasindanda anliyoruz bunu
Sosyal ağlarda paylaş

Myrica said:

homofobik insanların bastırılmış güdüleri olan eşcinseller olduğunu biliyosun dimi?

Hani zenci falan getirse naaparsın demişsin ya,ondan dedim.
Zenci yani,lütfen.

buda büyük yalan haa. nedir bu lafı edipte konuyu duman etmenın, agresiflestirmenin, birilerini damlamanın, kimlik yüklemenin, anlamı.
Sosyal ağlarda paylaş

@katibim

Gayet dürüst cevap veriyorum, şahsen çocuk sahibi olmayı düşünmüyorum şu an ama soruna cevap verebilmek için sahip olduğumu varsayıyorum.
Şu an ki dünya'da senin gibi insanların varlığından ötürü hetero cinsiyet tercihi olması öncelikli isteğim olur, fakat bu sadece basit bir istek, tıpkı "umarım çocuğum babamın gözlerini alır" falan demek gibi.

Eşcinsel bir çocuğum olur da bana eşini tanıştırırsa da hiçbir sıkıntı yaşamam, açık ve net. Senin için algılaması zor farkındayım, ufkun vizyonun bakış açın o kadar dar ki,sen dinine göre yaşamayı devam et arkadaşım ya elbet nesliniz tükenecek.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

Myrica said:

homofobik insanların bastırılmış güdüleri olan eşcinseller olduğunu biliyosun dimi?

Hani zenci falan getirse naaparsın demişsin ya,ondan dedim.
Zenci yani,lütfen.

buda büyük yalan haa. nedir bu lafı edipte konuyu duman etmenın, agresiflestirmenin, birilerini damlamanın, kimlik yüklemenin, anlamı.

Her homofobik gaydir diye birşey yok ama, gayet araştırılmış bir gerçek o olay. Birçok homofobik insanın, hatta bazı halk arasında çapkın diye tarif edilen kız avcılarının eşcinsel olduğunu ispatlanmış gerçekler. Erkekliğini ispatlama çabasına girip bir sürü kızla beraber olan eşcinsel varmış vs.vs.
Sosyal ağlarda paylaş

Katibim said:

ben yumy e sordum konuyu bulandırmayın

Siz olsanız ne yapardınız ya

Eğer burda yazdığınız gibi olgunlukla karşılayıp ooo damadımızda pek yakışıklıymış derseniz

Ben ettiğim her lafı yer burda her kullanıcıdan tek tek özür dilerim

derim. izin vermeme ihtimalimi düşünelim bir de :
çocuğum ciddi derecede mutsuz olarak bana karşı davranışlarında değişiklik oluyor hatta babasını bırakıp zenciyi seçme ihtimali çok fazla ama seçmediğini düşünelim. yaptığım baskıyla başka biriyle evlendi ve mutlu olmayacağı bi ilişki başlatarak onun da hayatını kötüleştirdi. mutlu mu olurum böyle bir şeyden dolayı ? sadece oğlumu birinin dürtmesini istemediğimden böyle bi şey yapmam hayvanlık olurdu.

anlamaya, düşünmeye çalıştığın için cevapladım. gayretimi boşa çıkarma.
Sosyal ağlarda paylaş

off konu çok uzadı ya arkadaşlar bu son yorumum beni bilen bilir tanıyan tanır ben böyle bir insanım

Eşcinseller hakkında düşündüklerim dinime karşı bakış açım inançlarım bunların hepsi benim kendi fikirlerim bunları sizler hakaret olarak algılarsınız ben değil

Sizin benim inançlarımı yargılarken benim inançlarımı fütrsuzca eleştirirken ve düşüncelerimi acımasızca yargılarken ve hakaretler ederken nasıl ki ben birşey sölemediysem şimdide siz susun yada edepli bir yorumda bulunun

bu son postum tekrardan buraya yazmayacağım ancak bu konudaki düşünce fikirlerimi yine bu forumdan devam etmesini sağlayacağım

Byesss
Sosyal ağlarda paylaş

"Gaylerin, toplumsal baskıyla yüzünden, eşcinselliklerini benimsemedikleri gibi kabullenemedikleri gibi bunu hem kendilerine hem etraflarına kanıtlama istediyle homofobik olmaları sık görünen bir durumdur"

demekle

"homofobiklerin altında gay dürtüler vardır" demek "homofobinin önde gelen sebeplerinden biri homoseksüelliktir" demek arasında devasa farklar var.
Sosyal ağlarda paylaş

Katibim said:

bu son postum tekrardan buraya yazmayacağım ancak bu konudaki düşünce fikirlerimi yine bu forumdan devam etmesini sağlayacağım

Byesss

dur lan kaçma hemen, özür dilemeyi unuttun

Katibim said:

Eğer burda yazdığınız gibi olgunlukla karşılayıp ooo damadımızda pek yakışıklıymış derseniz

Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

yumy said:

Erkekliğini ispatlama çabasına girip bir sürü kızla beraber olan eşcinsel varmış vs.vs.

O adam en iyi ihtimalle biseksüeldir abi. Hani birlikte olmak için gereken bazı koşullar var. Gay adam kadından etkilenmez ki =/

nerden biliyon

topik bu noktalara gelip gelip gitmistir heralde kesin
33 sayfa tartisildigina gore
dsfdsf
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

yumy said:

Erkekliğini ispatlama çabasına girip bir sürü kızla beraber olan eşcinsel varmış vs.vs.

O adam en iyi ihtimalle biseksüeldir abi. Hani birlikte olmak için gereken bazı koşullar var. Gay adam kadından etkilenmez ki =/

Birlikteliklerin veriminden bahsetmiyor ki araştırma, belki hiçbir kadın memnun kalmıyordur o beraberliklerden ajsgdfjh
Sosyal ağlarda paylaş

yumy said:

Dworgian said:

yumy said:

Birlikteliklerin veriminden bahsetmiyor ki araştırma, belki hiçbir kadın memnun kalmıyordur o beraberliklerden ajsgdfjh

mantıklı =)
Sosyal ağlarda paylaş

Katibim said:

ben yumy e sordum konuyu bulandırmayın

cocugumun cinsel kimliğini gizleyip sırf beni mutlu edebilmek için mutsuz olmasındansa eve herifin tekini evlendik diye getirip mutlu olmasını tercih ederim, olgunlasmamıs bir toplumda yetiştiği içinde uzulurum

bir aile cocuklarının mutlugu yerıne kendı mutluluklarını tercih edebiliyorsa zaten oyle aile olmaz olsun
Sosyal ağlarda paylaş

aha buda kötü bak, adam demişki vuralım öldürelim, dememişki taslarımki ben onları.

escinsel görmüş görmemiş, etmiş etmemiş ne farkederki. ben hadı istanbul entelektüel cevre falan bık bık kac tane escinsel gördümki mesela? nedirki benim gördüğüm bi avuc insanın eşcinselleri temsil etme olasılığı? bu tür seyler kişisel tecrübelere dayandırılarak olmazki.

mantık kurucan, adil davranıcan, acık fikirli olucan, samimi olucan.

bide memlekette gitsene sen falan o ayrıca ayıp tabi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...