Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dört ebeveynli aile

Katibim

Öne çıkan mesajlar

Dworgian said:

demagoji yapma.

edit; annesi babası gay olan çocuklar dalga geçilirse intihar eder demedim.

1) bu durum çocukla dalga geçilmesine sebep olabilir
2) dalga geçilen çocuklarda intihar a kadar varan travmalar olabilir

bu

Aptal cocuguna aptal insanların aptal hareketlerini açıklarsın, çocugun da aptal değilse hasar falan görmez.

Niye gaylerin problemi?
Sosyal ağlarda paylaş

Yok, cocuklar aptaldır genellemesi baya dogru. Sadecec aptal değil, zalim de bir yaşam formu cocuk.

Henüz beyni vicdan geliştirmedigi için hareketlerinde empati olmaz cocukların.

Bakınız: Böcek yakma, sebepsiz yıkım, mal mülke zarar, etc.

Cocukların hareketlerinden gay ebeveynler sorunlu olamaz, ergo: Hala kimsenin burnunu sokabileceği bir durum değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Çocuğun hareketlerinden sorumlu olsun değil olay. Senin acımasız dediğin bu varlıklar dalga geçebilecekler mi hiç iplemeden. Geçecekler. Aile de oturup açıklayacak. Ama bu çocuğun ortamda yaşadığı gerginliği değiştirmeyecek. Çocuklar alıngandır. Daha hassastır vs. Etkilenme şansı yüksek yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Jim_E_Rustler said:

Dalga geçseler, okulda itip kaksalar ne olur ki?

Super kahramanların tarifinde var o cocukluk.

okulda itip kakma o kadar hafife alınıcak bir mevzu deil.

kurbandan öte suclu için zararlı bir durum zaten. hayatı boyunca boktan bi adam olup cıkıyo.

öte tarafta, homoseksuel olmak dalga gecilicek bir konu olmadığı için, bu durumun cözümü, gizlemek olamaz. aksine ayıpmış gibi gizlemek anca itip kakanların elini güclendir.
Sosyal ağlarda paylaş

Ekmek said:

Ben çocuğunun adını deniz koyanlardan iğreniyorum mesela, bütün hayatı boyunca hadi denize girelim xDxD şakalarını çekiyor, bazen intihara varan tramvalar yaşıyorlar. Hadi hepsini bir otele toplayıp yakalım.

Bu forumun genelinde var sanırım bu direk örneği tek vakaymış gibi yorumlamak hatası

dur sana da yazayım;

Dworgian said:

demagoji yapma.

edit; adı deniz olan çocuklar dalga geçilirse intihar eder demedim.

1) bu durum çocukla dalga geçilmesine sebep olabilir
2) bu dalga geçme sonucu çocuk baskılanabilir dışlanabilir
2) dalga geçilen çocuklarda intihar a kadar varan travmalar olabilir

bu

ha ama adının deniz olması bu kadar büyük travma yaratır mı? bunun cevabını çocugun psikolojik yapısı belirler.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de diyorum ki, okulda herşeyle dalga geçiliyor. Annesi babası ayrı olanla da geçiliyor, şişman olanla da geçiliyor, fakir olanla da geçiliyor zengin olanla da geçiliyor. Bunun kıstası çocukla dalga geçicekler değil. Farklı olan herşeyle dalga geçilir okulda ve bu kafayla gidersen homoseksuellik her zaman farklı olarak algılanır ve dalga geçilir. Dalga geçilmesinin sebebi sensin yani homoseksueller değil.
Sosyal ağlarda paylaş

o birazda ülkedeki eşcinsellerin testissizliği 75milyon ülkede parası ya da şöhreti olan bunu efektif kullanacak kimse yok doğal olarakta;haklarını aramıyorlar bişi yapmıyorlar.bi tane gay pride var totalde taksimde hani olmasada olur yoksa bireysel olarak ben ne yapabilirim pek bi fikrim de yok açıkçası.
Sosyal ağlarda paylaş

İşte sizin kafanızın basmadığı nokta da bu boşuna bana bişeyler yazmayın bi çoğunu okumadım bile....

Siz her nasıl inançlarınız ve duygularınız konusunda kimsenin size karışmamasını inanmıyorsanız bunun kendi probleminiz olduğunu söylüyorsanız

Sizde bu konuda bana karışmayın lütfen benim düşüncelerim benim düşüncelerim benim inancım

Eşcinsellik bildiğin bir hastalıktır.. Normal yollardan takılmak ve karşı cinsle iletişim kurmak varken sen aynı cinsle takılıyorsan sorunu seni anlamayan toplumda değil bizzat kendinde aramalısın

Ve şunu unutmayın ki düşünceler herkesin kendinedir saygı duymak lazımdır.
Sosyal ağlarda paylaş

Katibim said:

İşte sizin kafanızın basmadığı nokta da bu boşuna bana bişeyler yazmayın bi çoğunu okumadım bile....

Siz her nasıl inançlarınız ve duygularınız konusunda kimsenin size karışmamasını inanmıyorsanız bunun kendi probleminiz olduğunu söylüyorsanız

Sizde bu konuda bana karışmayın lütfen benim düşüncelerim benim düşüncelerim benim inancım

Eşcinsellik bildiğin bir hastalıktır.. Normal yollardan takılmak ve karşı cinsle iletişim kurmak varken sen aynı cinsle takılıyorsan sorunu seni anlamayan toplumda değil bizzat kendinde aramalısın

Ve şunu unutmayın ki düşünceler herkesin kendinedir saygı duymak lazımdır.

yazık sana.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...