Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyun sunucusu|Sponsor sorunsalı

Mariah

Öne çıkan mesajlar

||Merhabalar Pati pati paticikler...

||Bilindiği üzere birçok oyun sunucusu kendi çabaları ile ayakta durmayı deneyip, bunu başaramamış, bütün emek vede çabaları boşa gitmiş, bunun yüzündende, büyük bir Oyun sunucusu çöplüğü oluşmuştur. Biz, takımımız olarak, bu gibi bir projeye tamamen profesyonel bir yaklaşımla yanaşmayı, bu gibi sorunlarla karşı karşıya gelmeden bir iş yürütmeyi planlamaktayız...

||Bunun için bilindiği gibi bazı sponsor destekleri gerekmektedir. Buna şuan en çok ihtiyacımız olan şey diyebilirim... Kadromuz bayağı geniş olup, eğer destek alırsak bütün iş paylaşımları yapılmıştır. Tamamen disiplin içerisinde çalışmamızın yanı sıra, birçok yeni projelerede, hiç duyulmamış yeni fikirlerede( Çoğu hayal ürünü, gerçekleşebilecek şeyler :D ) adım atmak üzere son sürat ilerlemekteyiz... Sunucumuz hakkında daha fazla bilgi vermekten kaçınıyoruz, çünkü, bazı sert eleştiriler, ki, bunların nedeni açılan onlarca topiğin bilinçsizce açılması, vede bunların bir hevesten ibaret olmasıdır...

||Bizimle iletişime geçmek isteyen arkadaşlarımız, forumu fazla kirletmeden, özel mesaj yolu ile gereken bilgileri alabilirler... Saygılarınızın vede desteklerinizin eksik olmaması dileği ile...

[Bu mesaj Mariah tarafından 16 Kasım 2004 22:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
6 dk daha var süren bence düzelt
yani mazallah ki ayrı yazılır diye uyaranlar guildi recal olur topice keserler[signature][hline]regrubmah retsamdnarG
Emre Aşık Nobre nin popoya el atar...
Bathory, 02 Kasım 2004 17:36 tarihinde demiş ki:
ben bu hakereketi bi dahaki paticik maçında fizboza yapmazmıyım bea
Sosyal ağlarda paylaş

Ağzı olan konuşuyor, inşallah başarılı olurasunuzda, yardımcı olan çıkar... Ayrıca virgül kullanımında bir yanlış göremedim, cümleyi, anlamı içerisinde okuyunca bir yanlış göremiyorum...[signature][hline]Mail|SKYBlog|Icq|Hadi, söyle sence ben neyim?
Hayatta ne olursa olsun kazanan hep iyiler ve RP olsun...
Saygılarımla...

Rotweiler Quietsoul
Master Paladin of Clearness
Ce qui est impuissant, ce qui est peureux...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BOccOB, 17 Kasım 2004 22:31 tarihinde demiş ki:
siz baştan bitmişsiniz kardeşim...

hiç bi resmiyeti olmayan bir forumda topic açarak sponsor aramakla baştan göstermişsiniz ne kadar "profesyonel "olduğunuzu

sizin gibigaming community hayali kuran çok adam var, ama söz var icraat yok. İcraatı olan da gidiyor adam gibi sponsoru olmasını istediği firmayla yüzyüze görüşüyor...

Bu kadar olumsuz yaklaşılmaz, yaklaşılamaz insanlara. Onlar sadece yardım istemek için burada bulunmaktadırlar. Resmiyeti bulunmayan, sizin anlayışınızla oyun bahçesi şeklindeki bu forum bu halde ise, sizin ne işiniz var? O rütbeyi nasıl aldınız? Siz resmi, veya ciddi olmayan bir adammısınız? Herkesin hede lerine saygılı olun... Hiç olmassa eleştiriden çok bir başarılar dileği dileyin... Bu kadar negatif olmayın... Vede son olarak Haddinizi aşmayın, size onlar hakkında kötü yorumlarda bulunmayı gerektirecek ne hak var nede sebep...[signature][hline]Mail|SKYBlog|Icq|Hadi, söyle sence ben neyim?
Hayatta ne olursa olsun kazanan hep iyiler ve RP olsun...
Saygılarımla...

Rotweiler Quietsoul
Master Paladin of Clearness
Ce qui est impuissant, ce qui est peureux...
Sosyal ağlarda paylaş

boccob'u tanıyan onun bu söylediklerinden ana fikiri çıkarır zaten..hep sert konuşur o da zaten ne demek istediği anlaşılıyor ve ben de biraz olsa da ona katılıyorum..yine de önyargıya kapılmayalım[signature][hline]Apache, 26 Ağustos 2004 00:09 tarihinde demiş ki:
bende akrabalarıma selam gönderiyorum bu thread aracılıglya
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BOccOB, 17 Kasım 2004 22:31 tarihinde demiş ki:
siz baştan bitmişsiniz kardeşim...

hiç bi resmiyeti olmayan bir forumda topic açarak sponsor aramakla baştan göstermişsiniz ne kadar "profesyonel "olduğunuzu

sizin gibigaming community hayali kuran çok adam var, ama söz var icraat yok. İcraatı olan da gidiyor adam gibi sponsoru olmasını istediği firmayla yüzyüze görüşüyor...

+1[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

adamlar ay'a roket yollamıyorlar, oyun sunucusu kurmak istiyorlar sadece. zaten profesyonel olsalar sponsor aramazlar, -ki profesyonelin anlamı yaptığı işten para kazanan demek.

en kötü ihtimalle başaramazlar, ama yine de denememelerine yeğdir.

hayırlı olsun umarım başarıırsınız. :)[signature][hline]h u m a n i t y - i s - t h e - o n l y - s u p e r p o w e r !
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...