Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BearShare ! Kazaayi unutun artik :)

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

mantık kazaa gibimi yoksa emule falan gibimi ?[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Grandmaster zgrw
Çankaya Üniversitesi Go-Kart Topluluğu Kurucusu

[Bu imza zgrw tarafından 12 Novamber 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hmm sırada bekleme gibi şeyler yok yani , peki aradığımız programı bulmak kolay oluomu ? mesela ben zone alarm diye aratsam bulabilirmiyim acaba ?[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Grandmaster zgrw
Çankaya Üniversitesi Go-Kart Topluluğu Kurucusu

[Bu imza zgrw tarafından 12 Novamber 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

huun'un dedigi gibi bu program baya bi eski. tam hatirlamiyorum ama napster zamaninda vardi sanirim..
hatta napster patladiktan sonra bu acayip bi meshur oldu. dergilerde falan baya ovduler ama sonra spylar yuzunden ve bircok alternatif cikinca millet dagaldi ve sonra kazaa cikti karsimiza. :-) onda da spy vardi ama lite versiyonu cikinca millet soyle bir ohh dedi.
Yanliz artik kazaa falan yalan oldu. Mp3lerin cogu fake!
Sosyal ağlarda paylaş

mp3 icin imesh hala gayet iyi ve soulseek var o da gayet iyi . soulseek mp3 uzerine yogunlastigi icin aradiginiz sarkicilarin ya da gruplarin tam albumlerini vs bulmak cok kolay . zaten mp3 disinda bir sey icinde p2p kullanmanin mantigi kalmadi . soulseek iyi kisaca yerim bearshare i ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Shareaza yı biliyormusunuz ?
gnutella1 gnutella 2 edonkey networklerine bağlanıp çok geniş kapsamlı arama yapabiliyorsunuz.güzel ve başarılı bi program isterseniz bi deneyin source kısmı programın en yarık kısmı.aradığınız dosyayı sadece networklerde değil web sayfalarında da buluyor hem network hemde site üzerinden aynı anda indiriyorbi indirip deneyin derim anlatmaya anlatamıcam ama gerçekten güxzl bi program bence p2p programları arasında şimdiye kadar olabilecek en geniş kapsamlı başarılı yüksek performanslı en iyi program...[signature][hline]Kolayoyun Online Gaming NetworkCSAdmin.org Online Gaming
Olorin UO Shard NOS Clan CS Server
[NOS]RedHotRyder
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Spartan, 17 Kasım 2004 02:35 tarihinde demiş ki:
güzel güzel diyorsunuz da nesi güzel? birisi review yazıversin:)

kazaa gibi spy ve adware ile doldurmuyor makinayi fazla kasmiyorda yukledigi 2 sey var biri weather digeri savenow mudur nedir baslangictan kaldirip sildigin zaman sorun cikmiyor ne istersem buldum su ana kadar ranking olayida cok guzel ona gore indiriyorum son derecede hizli indiriyorum[signature][hline]yesil ejderha...[/i]

Üzerime gelmeyin
Beni deli etmeyin
Çizdim, oynamıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

önüne gelen sitesinden para kazanmak icin program yaziyo ..iste hepsi ayni mantik bearshare ..kazaa....warez..ares .hepsi kolpa mp3 yada kucuk dosyalar cekecekseniz oh ne ala hiz belki4-5 dosya acarsaniz max aama sonrasi film cekmek ..2-3 gblik dvd rip cekmek mumkunmu hayir! gecelim bunlari ...olay dc ++ da ve torrent de ama torrent de sabir isi sonunda hasta olmayacaginizi garanti edemem[signature][hline]msn:[email protected]

[Bu mesaj streamin tarafından 19 Kasım 2004 00:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...