Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The System Has Failed

sLog

Öne çıkan mesajlar

• 2 ay sonra ...
Konuya biraz geç kalmışım neyse. :)

Bence güzel bir albüm. Özellikle son dönemlerinde çıkarttıkları en iyi albüm bile diyebilirim. Özellikle Scorpion beni öldürdü. Özlemişim Dave Mustaine' i. Yeni elemenlarda fena değil. Yalnız en büyük hayal kırıklığım grubun kurulduğundan beri ayrılmayan Dave Ellefson' un yer almaması.

Uzun lafın kısası metal sevenlere şiddetle tavsiye edilir.[signature][hline]Ethernass Diyarına Hoşgeldiniz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ehoca84, 14 Eylül 2004 20:03 tarihinde demiş ki:
bence "Die Dead Enough" oldukça hos ama Mustaine'in sesi bazi yerlerde inanilmaz King Diamond'a benzemis,ilginç:)

hayır king diamond'ın birüsür sesi var değiştirerek kullandğı (4 adet) bunlardan biri mustaine'e benzio.(dahad doğrusu öyle4ymiş sozlukte öyle yazıodu)[signature][hline]
-oğlum saçını kestir toka takacak kadar uzamış
-hocam okul kurallarına uyuyorum ama.yönetmeliğe göre ensenin açık olması ve saçın kulak memesini geçmemesi gerekiyor.yan istersem neslihan yargıcı gibi tepeye kadar kule yapabilirm
-e peki

son projem:tüm sevgililerine şarkı yazan adam.ancak şarkı aynı sadece isim bölümünü değiştiriyor

o kadar progresifim ki anlatamam

Sosyal ağlarda paylaş

Gördüğüm albümle ilgili en güzel yorum metalrules.com da idi. Bu albüm Rust In Peace II değil bu albüm Rust In Peace den buyana en iyi Megadeth albümü demişler cuk oturmuş.[signature][hline]"Story of SadButcher" - SadButcher Playlist!
horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...
Sosyal ağlarda paylaş

ya bilemeyecem de solo tonları(poland) hiç hoşuma gitmedi.özellikle introlardaki[signature][hline]
-hocam okul kurallarına uyuyorum ama.yönetmeliğe göre ensenin açık olması ve saçın kulak memesini geçmemesi gerekiyor.yan istersem neslihan yargıcı gibi tepeye kadar kule yapabilirm
-e peki

son projem:tüm sevgililerine şarkı yazan adam.ancak şarkı aynı sadece isim bölümünü değiştiriyor

Sosyal ağlarda paylaş

ha ama şöyle birşey var her şarkının bir karakteri var.eski albümlerde arada kaynayan birbirine benzeyen şarkılar vardı bu öyle değil.her biri unique soundlar içeriyor.[signature][hline]
-e peki

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...