Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik NBA Turnuvası

LasT_SuRviVoR

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar bi NBA Live 2005 turnuvası düzenlesek nasıl olur ?İnsight ile multi yaptık ama bir sorun vardı gerçi ; oyun cok kasıyor onda 1024 dsl bende 256 dsl olmasına rağmen sağlıklı oynayamadık ?Biilmiyorum belki bizde problem wardı ama oyun yinede çok zevkliydi.Bir Turnuva yapsak diorum ?Oynamak isteyen çıkarmı patiler ?

[signature]
[hline]The Power you need,is in the bLood you have !

[Bu mesaj LasT_SuRviVoR tarafından 15 Kasım 2004 13:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

msnde benim last durmadan dio gel oynayalım :D
ewet arkadaşlar takımlarınız falan yazın..
güzel 1 turnuva yapalım
1.yle ben özel olarak ilgilenirim :D[signature][hline]Erhan Güleryüz, 10 Kasım 2004 22:00 tarihinde Pala'ya demiş ki:
-Çıkar lan gözlükleri Özenti Dallama

Başka Bi tarihte Röpörtajda Reha Muhtar'a demiş ki :
-Palayla bi ilişkiniz varmı?
-Sadece arkadaşız...

Sosyal ağlarda paylaş

İşyerinden arkadaşlar ile 2004'ü defalarca denedik, hatta tüm grafik ayarlarını min yaptığımız halde ve ip'den bağlandığımız halde çok takılmalar oldu. Özellikle şut atarken komutların geç olduğunu gördük ki, gerek hücümda gerekse savunmada bu aksama oyunun oynanışına etki ediyor.

Yine de denenebiliir.

Eğer oyunda oynama da sorun olmazsa lig bile yapılabilir. Bu durumda Boston Celtics'e talibim.
Sosyal ağlarda paylaş

biz başka bir forumda turnuva yapıyoruz, oynanabiliyor netten yani. :) Biraz lag olması ve sliderların geçerli olmaması birer eksi ama yine de yapılabilir turnuva zevkli de olur yani.. mesela diğer turnuvada son maçımda uzatmalarda 63-59 kazandığımda yaşadığım sevinci anlatamam... :)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

ve kumadamın dediği gibi lig şeklinde daha zevkli olur biz ilk turnuvada 12kişilik bir lig şeklinde yapıyoruz ilk 8 playoff oynayacak (daha sonraki turnuvalarda kişi sayısı artar belki bu biraz da deneme amaçlı oldu)..
mesela burada da 16 kişi falan olsak ilk 8 playoff oynasa gayet zevkli olabilir..[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Aslinda NBA turnuvasi disinda, havalar tekrar eskisi gibi duzelirse (yagmur yagmasin yeter) Basketbol Turnuvasi duzenleyebiliriz? Ne dersiniz, hos olmaz mi?[signature][hline][b]Uzun yollarda biter ardina mesafeler ho$cakal demekle yetinir,
Batan gune$le kararir manzaralar, goz gozu gormez olur o anda..[b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dmx, 17 Kasım 2004 13:22 tarihinde demiş ki:
Aslinda NBA turnuvasi disinda, havalar tekrar eskisi gibi duzelirse (yagmur yagmasin yeter) Basketbol Turnuvasi duzenleyebiliriz? Ne dersiniz, hos olmaz mi?

hiç hoş olmaz..!!! ben Ankara'da oturuyorum taaa oralara nasıl geleyim, sonra gelip burada nispet yapacaksınız..Hem ben gelsem hepinizi yenerim, 3e 3 , 5e5 benim olduğum takım kaybetmez o zaman da size ayıp olur.. :P[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...