Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rap'in kralı denilebilecek kim var ?

Mathias

Öne çıkan mesajlar

said:
Dmx, 17 Kasım 2004 12:58 tarihinde demiş ki:
@fakeaccount: ludacris rapcimi?

*!kahkaha atar*

Yok Jazz yapıoda hoby olarak rap takılıyo :P[signature][hline][b]Rüyanızın gerçekleşmesini istiyorsanız,
Öncelikle uykudan uyanmanız gerekir...
[b]

[Bu mesaj FakeAccount tarafından 17 Kasım 2004 13:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bana daha rap nedir bilmeden allahin east coast'cu takilan lavugunu savunma, hayatinda kac tane rap sarkisi dinledin ya da kac kere raple icli disli oldun (her turlu cevirilebilir) da kafa tutuyosun yahu?[signature][hline][b]Uzun yollarda biter ardina mesafeler ho$cakal demekle yetinir,
Batan gune$le kararir manzaralar, goz gozu gormez olur o anda..[b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dmx, 17 Kasım 2004 15:18 tarihinde demiş ki:
bana daha rap nedir bilmeden allahin east coast'cu takilan lavugunu savunma, hayatinda kac tane rap sarkisi dinledin ya da kac kere raple icli disli oldun (her turlu cevirilebilir) da kafa tutuyosun yahu?

Alibeyköyde Rap Studio'm var...
Beklerim..[signature][hline][b]Rüyanızın gerçekleşmesini istiyorsanız,
Öncelikle uykudan uyanmanız gerekir...
[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten artik onune gelen rapci, herkez tekelci.. Peki merak ediyorum hayatinda kac kere Mixer gordun acaba? 5 milyona aldigin mikrofonla evine koydugun bir ses karti ile rap studio'su kurabilecegini mi saniyorsun? Her neyse, bir gun Moda'ya beklerim seni, gel de Studio nedir gor o zaman.. [signature][hline][b]Uzun yollarda biter ardina mesafeler ho$cakal demekle yetinir,

[Bu mesaj Dmx tarafından 18 Kasım 2004 00:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Dersen ki "hede hodo" konusurum ben halen, sana bi guzel resimlerinide atarim ne dersin?.. Neyse sidik yarisi yapmaya gerek yok, herkez kendinin ne oldugunu biliyor -illa israr edersen resimleri cumartesi aksami ulastiririm sana- bu gereksiz konusmalarini yasinin kucuklugune birakiyorum :) Takil genc buralarda.. aslansin, kaplansin kesseler acimaz ;)

sevgiler kucugum..
[signature][hline][b]Uzun yollarda biter ardina mesafeler ho$cakal demekle yetinir,

[Bu mesaj Dmx tarafından 18 Kasım 2004 00:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...