Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Php- Nuke 7.5

mxzr

Öne çıkan mesajlar

Tamam atilabilecek msjlari biliorum ondan bastan soliim iste oren yap arastir gibi lerinden cumleler kurmayin. Simdi lutfenli kisma geliim. Enodan [profocio.net] den bi linux server aldim ve php-nuke 7.5 kurmak istiorum. Orenmek gerekcek bisi deil yani hayatim boyunca bidaha lasim olmcak sadece bilgisi olan arkadaslar bu 7.5 i en sorunsuz nerden indirebilicegimi ve nasil kurucagimi solerse minnet duyarim Saygilar.
Pm: burdanda anlatabilirsiniz msndende yazabilirsiniz [email protected][signature][hline]Bleed Carnie
Pala Carnie
Pala Fireblade
B L E E D
Sosyal ağlarda paylaş

config.php dosyasindaki
$dbhost = "localhost";
$dbuname = "root";
$dbpass = "";
$dbname = "nuke";
$prefix = "nuke";
$user_prefix = "nuke";
$dbtype = "MySQL";
$sitekey = "SdFk*fa28367-dm56w69.3a2fDS+e9";
$gfx_chk = 0;
$subscription_url = "";
yerleri nasil yapmam lasim[signature][hline]Bleed Carnie
Pala Carnie
Pala Fireblade
B L E E D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
$dbhost = "localhost"; (bunu degistirme)

$dbuname = "root"; (burada yarattigin databaseye verdigin kullanici adini yazacaksin)

$dbpass = ""; (burada da databaseindeki kullanici adinin sifresini yazacaksin. ancak soyle bir durum var, istersen kullanici adina sifre vermeyebilirsin.pek sorun degil ama versen fena olmaz.)

$dbname = "nuke"; (burada databasemizin ismini yaziyoruz)

$prefix = "nuke"; (bunu da degistirme)

$user_prefix = "nuke"; (bunu da degistirme)

$dbtype = "MySQL"; (bunu da degistirme)

$sitekey = "SdFk*fa28367-dm56w69.3a2fDS+e9"; (bunu degistirmesen de olur ancak ben sana degistirmeni oneririm. ne yazdigin onemli degil ama farkli karakterler iceren kucuklu buyuklu ve rakamli uzuuun bir key yarat bence.)

$gfx_chk = 0; (bunu elleme hic)

$subscription_url = ""; (bunu da elleme)

yapman gereken PhpMyadmin ile actigin databasenin bilgilerini ustteki config.php dosyasina yazman ve duzenlenmis dosyayi eskisiyle degistirmen.
Bu arada php nuke kurulumu hakkinda daha ayrintili bilgilere google.com'da arama yaparak ulasabilirsin.

[Bu mesaj UnKnownTR tarafından 15 Kasım 2004 22:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...