Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

jackson gitar

kturumtay

Öne çıkan mesajlar

jackson sert gitardır metal müzik içindir.ancak düşük modellerinin clean tonu kötüdür.üst tellere vurunca distorted bir ses gelir.ancak üst modellerinde böyle birşey yok bildiğim kadarıyla.yani belli bir paranın üzerinde vereceksen jackon çok iyi bir gitar.ama tarz meselesi.mesela mart friedman sırf metal gitarı diyerekten bıraktı jackson'ı ibanez'e geçti sz kullanıo kelly yerine.[signature][hline]administrator error

-oğlum saçını kestir toka takacak kadar uzamış
-hocam okul kurallarına uyuyorum ama.yönetmeliğe göre ensenin açık olması ve saçın kulak memesini geçmemesi gerekiyor.yan istersem neslihan yargıcı gibi tepeye kadar kule yapabilirm
-e peki

son projem:tüm sevgililerine şarkı yazan adam.ancak şarkı aynı sadece isim bölümünü değiştiriyor

o kadar progresifim ki anlatamam

:rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

Cleani belli bi model üstünde iyi olduğu doğru ama iyi bi prosessörle her modelindende iyi ses alınır. Mesela Js30 bayay düşük bi modeli Jacksonın ona rağmen laylaylomda denerken adam biraz amfiyle oynayıp baya iyi bi clean sesi almıştı. Distortion tonlarına diycek yok zaten.[signature][hline]Alexi_Septimus, 01 Kasım 2004 17:27 tarihinde demiş ki:
Ölüm yaşamın bir parçasıdır.
Doğduğunuz günden itibaren ölmeye başlarsınız.
Ölüm bir süreçtir, öldüğünüz an ise bunun tamamlanışıdır, bu süreç doğduğunuz zaman başlar.
Sosyal ağlarda paylaş

ya onu boşver sen musiciansfriend.com da n 899 doalra les paul mahogany vintage al.kargoyla 1000 e gelir ama iyidir:)

ya aslında o fiyata bir jackson alacağına bir ibanez de alabilrisn.yani alacağın ibanez daha kalitlei olacaktır o fiyata çünkü bildiğim kadarıyla jacksonların fiyatları biraz yüksek.[signature][hline]administrator error

-hocam okul kurallarına uyuyorum ama.yönetmeliğe göre ensenin açık olması ve saçın kulak memesini geçmemesi gerekiyor.yan istersem neslihan yargıcı gibi tepeye kadar kule yapabilirm
-e peki

son projem:tüm sevgililerine şarkı yazan adam.ancak şarkı aynı sadece isim bölümünü değiştiriyor

Sosyal ağlarda paylaş

veya boşver ibanez ruhsuz bi gitar zaten:)
ha bu arada jackson rr3 alabilrisn(randy rhoads) 600 doalr flaan olması lazım tr de[signature][hline]administrator error

-e peki

Sosyal ağlarda paylaş

Ah kelly ah... laylayloma sordum 900 euro dedi pek şaşırılmaması gerek tabi hem jackson hem kelly olunca :)
aaaah ah.. *!efkar basar*[signature][hline]Guitarist Dark Elf Commander
------------
Blackice, 19 Ağustos 2004 03:57'da demiş ki:
OHA PUHUAHEAHAH osurugumdan annem uyanmış Hehahaehah osurdum kapı açıldı direk noluyo olm diyo bi de bılı zort diye çıktı EHeah
Sosyal ağlarda paylaş

tntmusic den ucuza almak mümkün hem jackson hem ibanez. 500-600 dolara k3(kelly)( bulmak mümkün mesela[signature][hline]Alexi_Septimus, 01 Kasım 2004 17:27 tarihinde demiş ki:
Ölüm yaşamın bir parçasıdır.
Doğduğunuz günden itibaren ölmeye başlarsınız.
Ölüm bir süreçtir, öldüğünüz an ise bunun tamamlanışıdır, bu süreç doğduğunuz zaman başlar.
Sosyal ağlarda paylaş

ya shapshal onlar yalna laylaylom falna bırak 800 euro falna diil o gitarlar... Yani amerikada nerdeyse american jackson alırsın o parayla burda sana kore yapımı malı 800 euroya satiolar sırf jackson die...

ikinci el arayın. Benim epiphone lespaul goth u laylay lom 650 euroya satiodu ben ikinci elini (ama hiç bi cizii bişeyi yok) 350 dolara aldım.[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

ya jackson ke-3 650 doalr falan normal fiyatı.getirtin arkadaşlar gitar.yurtdışına falan giden biri varsa onlara aldırın.ama kafanızı kesecek bile osllar laylaylom'dan bir b.k almayın.micsoroft'tan sonra dünyanın en evil firması.[signature][hline]administrator error

-e peki

Sosyal ağlarda paylaş

les paulleri sevmiyorum rahatsiz agir ama beyenenler var bide tramola fln yok ne biliyim yinede guzel gitar bugun dusundumde benim slammer hamerin ton larını cok beyenıyorum gercekten cok ünlü olmamasına ragmen guzel tonları var dınleyın derım neyse yukardakı hm les paul sound u verıyo ortadakı sıngle fender :P ee asadakinede jackson manyetigi alirsak deli bi gitar olur değil mi[signature][hline]Dunya delikanli olsa yuvarlak olmazdi
Sosyal ağlarda paylaş

ikinci el istiyorsan kötü bir durumda jackson professional gitarum var. satmaya karar vermiştim.. fiyatı da sanırım 350 $ gibi birşeydi..

gitar alıcının isteğine göre üzerinde tadilat yapıldıktan sonra srv müzikte satılacak. eğer tamamen tadilat yapılsın dersen 150$a cillop hale gelebilir (fazlasıyla). eğer ilgilenirsen özel mesaj atıver, yarın cevap yazayım[signature][hline]en ince yerim bileğim..!?!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kturumtay, 14 Kasım 2004 23:16 tarihinde demiş ki:
beyler gül ağaci iyimi bu arada

genelde klavyeye kullanılır ancak gövdede kavak(basswood) dan daha iyi bildiğim kadarıyla.ama maun maun maun(mahogany) derim ağaç konusunda.artık metalciler bile gitarlarında maun kullanmaya başladılar.(bkz:dave mustaine)[signature][hline]
-e peki

Sosyal ağlarda paylaş

gitarin ozellikleri

Centaura - CT21

Neck Maple
Body Solid
Fingerboard Rosewood
Frets 24
Pickup Config. Humbucker, Single, humbucker
Tuners Chrome
Toggle 5-Way
Volume Knobs 1 w/ coil tap
Tone Knobs 1
Tailpiece Floyd Rose type
Scale Length 25 1/2"[signature][hline]Dunya delikanli olsa yuvarlak olmazdi
Sosyal ağlarda paylaş

gövde ağacı ve manyetik markası yazmıyor.[signature][hline]
-e peki

Sosyal ağlarda paylaş

ya solid ağaç adı değilki.bildiğimiz anlamda elektro gitarlara solid body denir zaten.jazz gitar olarak bildiklerimiz de hollow body'dir.ağaç yazmıyor orada.[signature][hline]
-e peki

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...