Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[NWN] Platinum Box

chagy

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar,Platinum Box olarak orjinalini arıyorum,internette alabileceğim bir yer varmı? söyle ucuz shipping fiyatları ile ve Türkiye'ye yollaması şart :-P (Amazonda 36.99 ama Türkiye'ye yollamıyorlar,Başka bir sitede buldum 59.99'a Mal oluyor,20 ye yakın shipping ödetiyor)[signature][hline]click here online now though under contruction
Sosyal ağlarda paylaş

çok güzel oyunu alıyorum...formu dolduruyorum....
bana bunu söylüyor ...
said:

Due to postal carrier restrictions, we can only send hardware to the UK mainland.

You will need to go back to the trolley and remove any hardware items. If you no longer wish to place the order please click here to abort the order.

iyide .. hardware almıyorum ki hardware falan yok sepette sadece nwn deluxe var .. olmuyorrr offfff off oyunu alamıyorum yok böyle birşey :-D[signature][hline]click here online now though under contruction
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Unable to deliver Hardware Outside UK Mainland
We regret that we are only able to ship hardware (mains or battery powered) products to the UK mainland. Please remove the following items.

Neverwinter Nights Deluxe Edition

:( yok yaw içinde ne var kı hardware oluyor anlamıyorum klavyesi mi var içinde offff offfff

saol capulcu yardımların için..
sanırım alamıyacağım oyunu :( çok kötü bir durum yaw

napacam bilmiyom,acaba bir ingilizle konuşsam o bana alsa yollasa falan mı :([signature][hline]click here online now though under contruction
Sosyal ağlarda paylaş

Liverpool'dan bir bayan arkadaş var 1 seneden fazladır tanışıyoruz hemen hemen hergün konuşuyoruz,
rica ettim :-P,hemen yarın şiparis ederim,yollarım sana dedi
kendisi zaten gelecek yaz Türkiye geliyor :-D

Ama bilmiyorum ben ona nasıl para yollayacağım,bankadan baya bir komisyon alırlar ingiltereye yollayınca.

Ama NWN için değer be :)[signature][hline]click here online now though under contruction
Sosyal ağlarda paylaş

hehe 17.99 sterline buldu bir yerden arkadaşım,sipariş etti,24 saat içinde eline geçecek,en geç çarşamba yollayacak bana :)
bir türlü söylemiyor ne kadara yollayacağını önemli değil diyor.
bedavaya geldi yollama ücreti sanırım,böyle mahçup duruma düşmekte hiç hoşuma gitmiyor.
Teyzemde bankada çalışıyor dedi ben komisyonsuz yollarım sorun olmaz :-)

*!Çok mutludur*[signature][hline]click here online now though under contruction
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...