Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

özel haber...Ef-bi-ay sitesinden feto ile işbirliğinin itirafı...özel haber...

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

mani said:

gözümün önünde duran gerçek yok. Delillendiremediğin gerçek yumurtaya can veren Allah ayarındadır.

Hayır Gülen cemaatinin ABD ile çok derin ilişkileri olduğuna dair kişisel kanaatim var ve bu kanaatim çeşitli olayların sonucuna göre oluşturduğum önyargıyla oluşmuş durumda. Ama sen gelip itiraf adı altında saçma sapan , herhangi bir ulusal veya yerel güvenlik kuvvetinin ülke içinde faaliyet gösteren topluluklarla yaptığı işbirliğini gayet normal bir şekilde izah ettiği makaleyi bir suçun delili niteliğinde koyarsan götümle gülerim.

Türkiye'de de emniyet çeşitli sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliği yapıyor. Gülen cemaati de bir sivil toplum kuruluşu yasal olarak. Hangi suç kapsamı içinde cemaat ile çalışmışlardır bilmiyorum ama neden bu tarz bir çalışma içinde olduklarını madde madde yazmış adamlar. Sadece suç için değil sivil toplum kuruluşlarının yasalar içinde sağlıklı bir şekilde faaliyet göstermeleri için de yardımcı oluyorlardır ve bu son derece normal, olması gereken birşey.

uzun cümleler kurmana gerek yok vatan evladı. o güzelim beynini "gulen institute'a amerika'nın iç güvenliğinden sorumlu teşkilatı ne danışabilir" sorusunun cevabı için yorsan faydalı olur düşüncesindeyim.

edit: terbiyeni muhafaza et, yoksa nerenle güldüğün, nerenden nefes aldığın zerre umrumda değil. başkasının da umrunda olduğunu sanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Sadece gukenlere soruyor sanicak seni okuyan da sdf. Herifler her turlu stk ile bilgi paylasimi icindeyiz diyor sen gulenle ne isi var diyosun. Bu kafaya gore xyz stk si ile de gorusmemesi gerek. Sana sorsunlar hatta kimle goruseceklerini. Hatta direk perincek ve apo ile gorussunler zgsgshs

Hayir hepimiz biliyoruz abd servislerinin neler yaptigini da, bu aciklamadan bi dram yaratmak cok komik sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

mr ve mrs brown deniz kenarına gitmişler.
o sırada hava güneşli ve sıcakmış.
mrs brown mr borwn a sıcak bir sandöviç istermisin diye soruyor.
mr brownda tabi ki teşekkürler diyor.
mr brown yüzmeye gidiyorum gelecek misin diyor mrs browna
mrs brown da tabi ki teşekkürler diyor.
beraber yüzüyorlar.

daha sonra aşağıdaki sorular soruluyor.

mr brown ile mrs brown neden deniz kenarında buluşuyorlar? deniz kenarı gözlerden ve müdehaleden uzak bir yeri temsil ediyor.
sandöviç metaforu ile anlatılmak istenen günümüz türkiyesindeki kullanılmaya hazır kesim oluyor.
sıcak olması ise onların şu anda çok hareketli ve aktif olmasına yapılmış bir atıf.
mr brown ın tabi ki teşekkürler demesi de bunu memnuniyet ile kabul etmiş olmasını anlatıyor.
daha sonra beraber yüzüyorlar. burada da olan işbirliği içinde olmalarına bir atıf.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...