Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Aşkıma...

Gadabriel

Öne çıkan mesajlar

Yaşadığım herşeyden bir ders çıkardım bu zamana kadar.Beni çok üzenler,hayatımın anlamsızlaşmasına neden olanlar oldu.Bunun yanında herşeyimi paylaştığım,bana çok şey öğreten ama sonunun yine hüsran olduğu biçok kişi oldu. Son ilişkim... son ilişkimde ne mi oldu? Aptalca bi iftira yedim.. Bu da benim hatam tabi ki...gereksiz bir değerdi verdiğim. Ama sana o kadar güveniyorum ki bunun da bi sebebi yok aslında ama güveniyorum. Çünkü içimden bişeyler beni sürekli dürtüyor.Bu dürtü belki başta saçma gibi görünebilir ama ben yinede kalbime güveniyorum. İyiki varsın mervecim... iyi ki varsın bitanem![signature][hline]Son nefesimde elimi sen tutacaksın,son sözlerimi bir sen duyacaksın!!
Sosyal ağlarda paylaş

eeeEeEe şimdi bunun bu bölümle alakalı olduğuna inanıyormusun ? yoksa konu dışımı :) (kızma ha uykum var :) )[signature][hline]Savaşacak gücün yoksa,silahını düşmanına ;
Yönetebilecek kudretin yoksa,beynini sana boyun eğdirene ;
Uğrunda ölebilecek bir amacın yoksa,aşkını nefretine sat...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben kesinlikle inanıyorum, çünkü buranın adı "karalama defteri"
Böyle birkaç satırlık fikirlerden, sayfalarca süren şiirlerimize kadar kalemimizden kağıdımıza düşen her şeyi yazabiliriz buraya.

Ayrıca konu dışına göre çok daha bakir bir ortam olduğu için konunun burada kalması daha güzel.

Dilerim her şey arzu ettiğin doğrultuda gelişir ve hayatını dünyanın pişmanlıktan en uzak köşedesinde geçirirsin.[signature][hline]It's "Unix" if it has the "x" sound in its name - the Xbox must be Unix then.

from a discussion on slashdot.org
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bilemiyorum,sanki "dur şu kıza ayak çekiyim" tadında :) ( yanlış anlaşılmasın lütfen ).Ben edebi bir yanını bulamadım,bulan birisi olduğuna göre tartışmamıza gerek yok...[signature][hline]Savaşacak gücün yoksa,silahını düşmanına ;
Yönetebilecek kudretin yoksa,beynini sana boyun eğdirene ;
Uğrunda ölebilecek bir amacın yoksa,aşkını nefretine sat...
Sosyal ağlarda paylaş

ayak yapmak falan değil adam duygularını paylaşmış ,belki çok da edebi bir yanı yok ama;sonuçta başka bir bölüme gidecek bir şey değil..[signature][hline]Halfmumi, 08 June 2003 06:13 tarihinde demiş ki:
açıkcası evlenince karım olursa o yöntemi uygulayacam.

Metboy 19.08.20 22:42 bende türk sağ açarım o sol açarsa ahahha
Othranx 19.08.20 22:42 euheu
Othranx 19.08.20 22:42 sen dopsun orta aç eueh
Metboy 19.08.20 22:42 aefdaeh
Sosyal ağlarda paylaş

işin edebi yanını bırakın beyler sadece sizinle paylaşmak istedim o gün duygularımı... Ama kendime o kadar kızıyorum ki ben akıllanmicam asla. Değer veriyorum dediğim insan meğerse daha his denilen şeyin ne olduğunu bilmeyen bi şahsiyetmiş. O kadar konuşmanın,görüşmemizin,canımlı cicimli mesajlarımızın ardından,sana sonsuz güven duyuyorum demeseninin ardından. BAna dün ne dedi biliyor musunuz? Hem de bu başlığı açtıktan birkaç saat sonra.... Eski sevgilimi unutamadan sanırım o yüzden bu işi götüremeyeceğiz galiba dedi.. Yıktı beni.resmen canım acıdı. Daha ne söyleyebilirim ki[signature][hline]Son nefesimde elimi sen tutacaksın,son sözlerimi bir sen duyacaksın!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kendercik, 12 Kasım 2004 16:09 tarihinde demiş ki:
Ben kesinlikle inanıyorum, çünkü buranın adı "karalama defteri"
Böyle birkaç satırlık fikirlerden, sayfalarca süren şiirlerimize kadar kalemimizden kağıdımıza düşen her şeyi yazabiliriz buraya.
+1[signature][hline]Zamanı gelen bir düşüncenin gücüne hiç bir ordu karşı koyamaz!
Sosyal ağlarda paylaş

Hayatinda adimlarini atarken dikkatli ol,onune bakicagina saga sola da bak ki sadece yurudugun yoldan gelenleri degil,etraftan gelenleri de goresin. eger hayati savurmaya da kalkisicaksan kalbini de al yanina oyle yap naapicaksan derim ben:) yari yolda birakma kalbini ve deger verdiklerini ama bunu yapayim derken kalbini de yaralama..[signature][hline]Sitting in my room alone and waiting for my love,my midnight houR
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...