Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

amerikan halkı bush'u yeniden sectikleri icin özür diliyor...

karakedi

Öne çıkan mesajlar

http://www.sorryeverybody.com/ adresinde insanlar bush'u yeniden baskan sectikleri için özür diliyor. sistem cok basit elinize bir kagıt bir kalem yazıp ne kadar uzgun olduklarını yazıyorlar ve siteye resim olarak gönderiyorlar.

sitenin giriş adresi:
http://www.sorryeverybody.com
sitenin resim galerisi: http://www.sorryeverybody.com/gallery/1/

mesela aşagıdaki gibi resimler bulunmakta :

said:
Some of us ; hopefully most of us ; are trying to understand and appreciate the effect our recent election will have on you, the citizens of the rest of the world. As our so-called leaders redouble their efforts to screw you over, please remember that some of us ; hopefully most of us ; are truly, truly sorry. And we'll say we're sorry, even on the behalf of the ones who aren't.
[signature][hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Web Site(ler)mizin Tarihçesi

[Bu mesaj karakedi tarafından 11 Kasım 2004 11:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Valla karakolda sabah akşam vatan millet sakarya cd'leri seyrettiğimdenmidir nedir. Bilemicem ama ben bu adamların bu işi cidden yaptıklarını sanmıyorum. Yani tüm dünyadan özür diliolar bizine kardeşim siz Bush'u seçtiyseniz. Hem bush'u seçsinler sonrada ya biz yanlış yaptık özür dilioz die site açsınlar. Bu resmen ırakta binlerce kişinin akrabasıyla yakınlarıyla bi şekilde dalga geçmektir. Şahsen benim bi yakınım abd askeri tarafında öldürülecek ve ben bu siteye girdiğimde bu tarz pozlar veren insanları görünce direk dalga geçtiklerini çok iyi şekilde anlarım... Bu abd yanlısı olmayın...[signature][hline]O Simdi Asker 83/4 Hızlı Transitci Dağlar kurdun yollar Fordun.
XÆ®ø fâ®ß®Ìght
Sosyal ağlarda paylaş

AKP'li değiliz ama türkiye'yi kim yönetio? AKP demekki istesekte istemesekte başımızdaki adamlar dünyada bizi temsil ediolar. Ama buda demek oluyorki türk halkının en azından %51'i AKP taraftarı. ABD'de de demek oluyorki %51 Bush'un yaptığı şeylere karşı koymuyor ve destek verio. Bu heriflerde üstüne seçtik die özür diliolar... Bide o resimde şahsiyet hikayeden ağlar gibi dalga geçer gibi pozlar verio bi çoğununda öle sitede pozları...[signature][hline]O Simdi Asker 83/4 Hızlı Transitci Dağlar kurdun yollar Fordun.
XÆ®ø fâ®ß®Ìght
Sosyal ağlarda paylaş

Bide olaya ıraklılar tarafından bi bak istersen yüzeysel mi oluo? Sonuçta herif dünyayı 3. dünya savaşına sokmaya kasıo yarın bigün beni %51 destekledi die iran'a da saldırırsa ki büyük ihtimal öyle olanacak gözüyle bakılıyor orduda (Koskoca safranbolu alayının yarısını iran sınırına yolladılar) Kusura bakma ama işin ucunda insanlara ve onların özgürlüklerine saldırıda bulunuyorsa birileri sen bana ister at gözülüğü takıosun de istersen başka bişey de onlar benim gözümde katil oluyorlarsa katillerdir. Özgürlüğün ne demek olduğunu bir cezaevine birde askere gelince çok iyi anlarsınız. O yüzden bende şu an izindeyim böle yaşamak çok kolay ve konuşmasıda...[signature][hline]O Simdi Asker 83/4 Hızlı Transitci Dağlar kurdun yollar Fordun.
XÆ®ø fâ®ß®Ìght
Sosyal ağlarda paylaş

said:
XaeroFarb, 11 Kasım 2004 12:17 tarihinde demiş ki:
AKP'li değiliz ama türkiye'yi kim yönetio? AKP demekki istesekte istemesekte başımızdaki adamlar dünyada bizi temsil ediolar. Ama buda demek oluyorki türk halkının en azından %51'i AKP taraftarı. ABD'de de demek oluyorki %51 Bush'un yaptığı şeylere karşı koymuyor ve destek verio. Bu heriflerde üstüne seçtik die özür diliolar... Bide o resimde şahsiyet hikayeden ağlar gibi dalga geçer gibi pozlar verio bi çoğununda öle sitede pozları...

bilmeden konusuyosun... turkiye ve amerikanin secim sistemleri farkli turkiyede akpnin %51le iktidara geldigine inaniyosan biraz arastirma yapmani oneririm cunku yanlissin...

yazinda bi mantik aramaya calisiyorum ama yok. kendin diyosun %49u secmedi diye ondan sonra hem sectiler hemde dalga geciyolar diyosun bu nasil mantik? genel sonuc nasil bu %49 un sucu olabilir?[signature][hline] Ya ya ya coco jamboo Ya ya yeah
Sosyal ağlarda paylaş

said:
XaeroFarb, 11 Kasım 2004 12:24 tarihinde demiş ki:
Bide olaya ıraklılar tarafından bi bak istersen yüzeysel mi oluo? Sonuçta herif dünyayı 3. dünya savaşına sokmaya kasıo yarın bigün beni %51 destekledi die iran'a da saldırırsa ki büyük ihtimal öyle olanacak gözüyle bakılıyor orduda (Koskoca safranbolu alayının yarısını iran sınırına yolladılar) Kusura bakma ama işin ucunda insanlara ve onların özgürlüklerine saldırıda bulunuyorsa birileri sen bana ister at gözülüğü takıosun de istersen başka bişey de onlar benim gözümde katil oluyorlarsa katillerdir. Özgürlüğün ne demek olduğunu bir cezaevine birde askere gelince çok iyi anlarsınız. O yüzden bende şu an izindeyim böle yaşamak çok kolay ve konuşmasıda...

hahah biraz daha demogoji yapsana nolur cunku insanlik dramlari seni hakli cikaricak .. hepimizin kulaklarina oturmus sloganlar da seni hakli cikarmaz..

yukarida yazdigin yazida tek mantikli arguman goremedim ozgurluk iyidir oldurmek kotudur... eee? yani? bu senin tarafinda olan %49 amerikayi seytan mi kiliyo?

akpnin basa gelmesi beni recep tayyipi destekledigimi mi gosteriyo? cok basit mantik hatalari yapiyosun iraklilar hakkinda kotu hissetmen yargilarini kotu yonde etkilemis...[signature][hline] Ya ya ya coco jamboo Ya ya yeah
Sosyal ağlarda paylaş

The Mirror un secımden sonra gazeteye attıgı baslık varedı ana sayfada tv de de cıktı cok guzel bır baslık atmıslardı usa nın yuzde 51 aptal mı ne yazmıslardı yada buna benzer süperdi[signature][hline]Amerikan sineması sözüm sana , yıllarca uzaylıyı başka tanıttın, onu bir öcü gibi gösterdin, ama unutma, uzaylıda olsa, insan insandır by Cem Yılmaz
Msn/Mail:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...