Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nine inch nails

wicca

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
just like your imagine i tavsie ederim hatta the frail ve the fragile da süper şarkılarıdır =)
ayrıca konser perfomansları albümlerininkinden daha ii olmasıda çok ilgiçtir

ayrıca trent reznor abimiz david bowie - i'm deranged ide
lost highway soundtrackinde mixlemişti hala azım açık dinlerim =) ztn soundtrackide abimiz hazırlamıştı =)[hline]This holy reality, this holy experience.
Choosing to be here in...

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone in
This body, this body holding me, feeling eternal all this pain is an illusion.

Playlist
Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...
hala bütün şarkılarını dinlemiş değilim, baya fazla albüm var ve benim download listem genelde doludur heheh.

bu aralar resmen harass bi şekilde dinliyorum.forumda ilgili bi konu var mı diye aratayım dedim, sadece bu çıktı.şaşırdım tek konu olmasına..

grup hakkında çok bi bilgim yok, uzun süredir dinliyor olmama rağmen.aklımda kaldığınca tavsiye ettiğim şarkıları hakkında yorum/bilgi yazacağım:

Closer (6:26)
nin ın asıl çıkış şarkısı, efsane bi klibe sahiptir
seks konuludur, mecazına girilmezse seksten öteye gitmez.
Dead Souls (4:53)
crow soundtrack de de yer alan bu şarkı filmde brandon lee çatıdan çatıya koşarken çalar, filmin en crow karizması sahnesi olmakla birlikte o karizmanın çoğu bu şarkıdan gelmektedir.
crow hayranıysanız daha da güzelleşiyor
Star Suckers (5:24)
kişi/kişiler eleştirisi, sözler yeterince açık.eleştirinin adresini ise bilmiyorum.
We're In This Together Now (7:13)
yine bir başka sesleniş, bu sefer adres belirli.trent reznor bu şarkıyı marilyn manson'a yazdığı söylenir.
The Perfect Drug (4:09)
lost highway soundtrack den bir unutulmaz...muhteşem klibi de cabası."a must" diye tanımlıyorum.muazzam sözler.derin mecazlar.
La mer (4:37)
enstrümentalde son nokta.huzur diyorum bu şarkıyı anlatmak için.
Into The Void (4:49)
la mer deki melodinin alt yapı olarak kullanıldığı güzel bir şarkı.

konunun uzmanı olmayıp, iyi takip etmeyip ancak seven bir insan olduğumu belirtmeden geçemicem.bunları yazmak içimden geldi, yazdım.bulunsun.bu grup bu forumda daha çok dinleyici hak ediyor bence. :D
ilgilenenlere duyrulur/ ilgilenmeyenlere tavsiye edilir.[signature][hline]my god sits in the back of the limousine
my god comes in a wrapper of cellophane
my god pouts on the cover of the magazine
my god's a shallow little bitch trying to make the scene

[Bu mesaj arcane tarafından 13 Kasım 2004 16:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...