Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

overtureparking.com

JeanPaul

Öne çıkan mesajlar

Merhaba,

Bazi adreslere ulasamiyorum. Ornegin www.news.com, go.icq.com gibi. Bu gibi sitelere ulasmaya calistigimda arka planda goruyorum landing.overtureparking.com/blank.htm gibi bir sayfayi yukluyor ve dogal olarak bos sayfa geliyor.

Browser hijack olacagini sanmiyorum cunku adaware-se yuklu ve aktif ve scan ettigimde birsey bulmuyor.

Ayrica Amerika'daki bazi sitelere baska route ustunden, bazi sitelere baska route'lar ustunden gittigimizi tracert ile goruyorum.

Ornegin UO sorunsuz calisiyor ama ICQ ne program ile ne de go.icq.com ile calismiyor.

Fikri olan var mi?

Bu arada baglanti Soyak Yenisehir LRE 256K, (KOCnet Ethernet alt yapisi ustunden TTNET ile baglanti).

Cok tesekkurler :)[signature][hline]Ride to live, Live to ride...
Sosyal ağlarda paylaş

öyle bir adres yok galiba denedim girmio.o işi yapan spyware türevi bişey belli ki.
tek spyware programı maalesef her zaman çözüm olamıyor, başka program denemeni öneririm ancak program ismi sorarsan cevap veremem çünkü bende de şu an benzeri birşey var, yahoo ya girmemi engelleyen :D.[signature][hline]Congratulations! Your Magery Roxxors!!! Now go and vote for this script

Sosyal ağlarda paylaş

Tesekkurler.

Tahmin ettigim gibi IP adresleri ve bu adresleri bos sayfaya park ettiren siteler ile ilgili bir problem bu. Spyware degil. Birgun basiniza gelirse haberiniz olsun. :)

Su anda duzeldi. Birileri routing'leri duzeltti sanirim.[signature][hline]Ride to live, Live to ride...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LiGhTfOrCE, 13 Kasım 2004 00:31 tarihinde demiş ki:
ya bendede ayni sye oldu soyak lre baglantida sizde nasil duzeldi acaba ?

Ben birsey yapmadim. Kendi kendine duzelmisti. Ama simdi yine problem var. KOCnet'i arayip problemi anlatin. Belki ikna olur da incelerler.[signature][hline]Ride to live, Live to ride...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...