Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kum torbası

Dworgian

Öne çıkan mesajlar

Şimdi diyorum ki, kum torbası alsam arada çalışsam diyorum ama...

1) tavana asmak istemiyorum hem bina eski ( 16 yıllık fln) üst katın telefonu tutreşimde calsa duyuyoruz o derece (tv kapalıysa ama) Hem kiracıyım diye. Bunu doldurup duvara dayasam olmaz mı?

2) profesyonel antreman yapmayacagım için, ne boyutta almam makul olur?

3) aslında direk ayaklı boks ekipmanları var fln ama çok pahalı onlar. Sanıyorum profesyonel çalışma için

Gief info plz
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben 65 kiloluk kum torbasını tavana monte ettim odamda, ama tavan o kadar cırt değil tabii. Taş gibi duruyo baya bi sallanmasına rağmen. Sanırım bi de ben asılsam taşımaya devam eder rahatlıkla sdfsasdf

Bence riske girme ama o kadar sakat bi binadaysan. Sonuçta benim üstkatımda çatı var direkt...
Sosyal ağlarda paylaş

Mr_Hand said:

Valla ben 65 kiloluk kum torbasını tavana monte ettim odamda, ama tavan o kadar cırt değil tabii. Taş gibi duruyo baya bi sallanmasına rağmen. Sanırım bi de ben asılsam taşımaya devam eder rahatlıkla sdfsasdf

Bence riske girme ama o kadar sakat bi binadaysan. Sonuçta benim üstkatımda çatı var direkt...

şimdi bu torbayı duvara yaslasam, vurunca duvara vurmuş gibi olmam heralde? yani aslında duvara asılan minder gibi birşeyler görmüştüm böyle yine yumruk çalışmak için onlardan da olsa olur

benim derdim direk duvara vurmak istemiyor olmam aslen
Sosyal ağlarda paylaş

Haciyatmaz hafif kalir abi

Agaca vuramam evdeyken bir zahmet

Ve evet asmamanin sacma dezavantajlari var.

Ben en iyisi eve bi usta cagirip taktirayim cengel mengel. Adam bakip der zaten bu tavan bunu kaldirir kaldirmaz diye

Agaci tekmelemek farkli, yumruklamak farkli hem yahu. Zamaninda doktor "boksör kirigi olur" demisti, halen bilmiyorum o ne, ama olmasin yani
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Mr_Hand said:

şimdi bu torbayı duvara yaslasam, vurunca duvara vurmuş gibi olmam heralde? yani aslında duvara asılan minder gibi birşeyler görmüştüm böyle yine yumruk çalışmak için onlardan da olsa olur

duvara vurkmus gibi olmazsın ama kum torbasına vurmus gibide olmazsın. kum torbanaları baya sert oluyo. bileğine eline hazar vermemeleri hareket etmesinden geliyo daha cok
Sosyal ağlarda paylaş

Yan duvarlardan kuşak atarak kuşağa bağlayabilirsin ama duvarlar arası mesafe arttıkça sağlıksız olur. Hatta tavandan daha sağlıksız olur.

Kaldı ki duvardan duvara profil çektirmek istemezsin. Görüntü açısından kötü.

Çelik dübelli kanca alacaksın, tavana asacaksın. Bişey olmaz.

http://www.tyapi.com/kancali_celik_dubel.jpg

Ama dübeli de sökemezsin yarın öbür gün. Ancak kancayı dipten kesersin dübel içte kalır.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Şimdi diyorum ki, kum torbası alsam arada çalışsam diyorum ama...

1) tavana asmak istemiyorum hem bina eski ( 16 yıllık fln) üst katın telefonu tutreşimde calsa duyuyoruz o derece (tv kapalıysa ama) Hem kiracıyım diye. Bunu doldurup duvara dayasam olmaz mı?

2) profesyonel antreman yapmayacagım için, ne boyutta almam makul olur?

3) aslında direk ayaklı boks ekipmanları var fln ama çok pahalı onlar. Sanıyorum profesyonel çalışma için

Gief info plz

http://forum.paticik.com/read.php?27,6517473
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

Dworgian said:

Mr_Hand said:

duvara vurkmus gibi olmazsın ama kum torbasına vurmus gibide olmazsın. kum torbanaları baya sert oluyo. bileğine eline hazar vermemeleri hareket etmesinden geliyo daha cok

anladım abi sağol öyle yapacağız mecburen
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Yan duvarlardan kuşak atarak kuşağa bağlayabilirsin ama duvarlar arası mesafe arttıkça sağlıksız olur. Hatta tavandan daha sağlıksız olur.

Kaldı ki duvardan duvara profil çektirmek istemezsin. Görüntü açısından kötü.

Çelik dübelli kanca alacaksın, tavana asacaksın. Bişey olmaz.

http://www.tyapi.com/kancali_celik_dubel.jpg

Ama dübeli de sökemezsin yarın öbür gün. Ancak kancayı dipten kesersin dübel içte kalır.

sökmeyeyim abi en olmadı üstünü alçı sıvatırım geçer nolcak :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...