Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA TV izleyememek

Jeyjey

Öne çıkan mesajlar

sadece kablo da war o da hakkaten arada bır saçmalıyo gecen gun tam s.a hafıf bastırdı bı anda bı karartı oldu yayın gıttı fln bızım orda yanı bı cızırtı oluyo arada bır[signature][hline]Ash nazg durbatuluk,ash nazg gimbatul,ash nazg trakatuluk agh burzum-ishi krimpatul...
Ennyn Durin Ultan Moria:Pedo mellon a minno.Im Narvi hain echant:Celebrimmo o Eregion teithnt i thiw hin...
Sosyal ağlarda paylaş

Yayın başladığından beri evimin fonu oldu NBATV. Ama I love this game teaser'larından kusacak duruma geldim. Olsun ben gene de razıyım. Muhteşem utah maçları izleyebilicez sezon boyu. hmmm.. tadından yenmeyecek bak gör.

Bir an önce bir çözüm bulmanı ümit ediyorum.[signature][hline]COH:
AdaSu Science Balster AR/Elec.Manup.
Usta Science Dark Melee/Regen
Baloncu Natural Defender Force Field/Radiation
Sosyal ağlarda paylaş

i love this game because this is sacrifice
su lafa uyuz olduum kadar hıc bı seye uyuz olmuom artık[signature][hline]Ash nazg durbatuluk,ash nazg gimbatul,ash nazg trakatuluk agh burzum-ishi krimpatul...
Ennyn Durin Ultan Moria:Pedo mellon a minno.Im Narvi hain echant:Celebrimmo o Eregion teithnt i thiw hin...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 10 Kasım 2004 18:35 tarihinde demiş ki:
istteyim sırf bunun için kablolu tv taktırıcam digitürklü eve
ç.kaleye dönünce orda yok naapcam bilmiyorum
ntv maç vermiyo dimi artık boyuna nba tv?

Ntv haftada bir maç veriyor ayrıca her cumartesi NBA stüdyo var[signature][hline]Your feelings
I can't help but rape them
I'm sorry, I don't feel the same
My heart inside is constantly hating
I'm sorry, I just throw you away
Sosyal ağlarda paylaş

Ya onun ıcın korsan satan adamlardan bılgılı gorduun bırını çagır bence yapabılırler bılıosun o adamlar sıfre orjınallık obzma gıbı konularda ustalar[signature][hline]Ash nazg durbatuluk,ash nazg gimbatul,ash nazg trakatuluk agh burzum-ishi krimpatul...
Sosyal ağlarda paylaş

Bı tanede yaslı bı adam cıkıo i love thıs game beceause Allllllleeeeenn Iweeeerrrrssssooon dıye bagrıyo ben bıde onu sewmıyorum[signature][hline]Ash nazg durbatuluk,ash nazg gimbatul,ash nazg trakatuluk agh burzum-ishi krimpatul...
Sosyal ağlarda paylaş

I love This gameler sıktı ya boşverin gitsin maçlarıda ntvde izleriz olur biter.[signature][hline]Erhan Güleryüz, 10 Kasım 2004 22:00 tarihinde Pala'ya demiş ki:
-Çıkar lan gözlükleri Özenti Dallama

Başka Bi tarihte Röpörtajda Reha Muhtar'a demiş ki :
-Palayla bi ilişkiniz varmı?
-Sadece arkadaşız...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...