Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cradle of filth

Gothic_Angel

Öne çıkan mesajlar

said:
Gothic_Angel, 08 Kasım 2004 18:29 tarihinde demiş ki:
yok bulamadı böle saçma bi müzik yok diyo napalım kısmet değil cradle dinlemeye devam ozaman ehaueahahahaha

leydim size hiç yaqıştıramadım...Bir baqsaydınız en azından...[signature][hline][Secropiagor]
http://www.secropiagor.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sirnaber, 08 Kasım 2004 18:34 tarihinde demiş ki:
açtım grubun sayfasını abi direk klavye çıktı ne iş :Pp

bu mp3ler çekilmiyo link yok sanırsam.

neyse ben dicemi dedim zaten yeter bu kadar koyalım son noktayı..

Grubun demosu : Atmopheric Doom Metal...
mp3 linqlerine gelince şu an cd satışımız hala dewam ettiği için albüm çıqtıqtan sonra kkoyma kararı aldıq....[signature][hline][Secropiagor]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sirnaber, 08 Kasım 2004 18:41 tarihinde demiş ki:
iyi hadi, haberdar edersin bizi, ankarada satılıyomuş demo sadece öyle yazıyo sayfada..

ama var ya bi beğenmezsem yollıcam dani'ye rezil edicekler sizi cümle aleme :Pp

eyw... (:[signature][hline][Secropiagor]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sirnaber, 08 Kasım 2004 18:41 tarihinde demiş ki:
iyi hadi, haberdar edersin bizi, ankarada satılıyomuş demo sadece öyle yazıyo sayfada..

ama var ya bi beğenmezsem yollıcam dani'ye rezil edicekler sizi cümle aleme :Pp

olm yazık adamlar gülme krizine girer sonra cd yi fln yerler :)[signature][hline]See evil , Speak Evil , Hear evil...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gothic_Angel, 08 Kasım 2004 18:55 tarihinde demiş ki:
Valla derler ajeıaje cd yeme yarısması olur sonra rekor kırar millet falan fln ay sacmaladım iyi geceler herkeze :)

ii geceler... gothic
sirnaber sen buralardasın hala de mi?
şu müziq formu içerisinnde extreme metal die bi forum açtırmaq lazım...[signature][hline][Secropiagor]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sirnaber, 08 Kasım 2004 17:30 tarihinde demiş ki:
cradle of filth yaptığını yapacağını yapar abicim, isteyen dinler isteyen dinlemez, ama yaptıkları müziği (en azından vempire ile başlayan ve midian ile biten albümleri dönemi) "kalitesiz" diye nitelendirmen biraz anlamsız geldi bana. beğenmeyebilirsin tabi, itici bulabilirsin müziklerini, ama "kalite" dediğin, avrupa ve türkiyedeki binlerce underground black metal grubundan da henüz çıkmadı malesef, güzel müzik çıkabilir, cradle of filthten daha iyi grup da tabiki vardır ve cradle of filth olmasa black metal piyasası bugüne kadar dayanır mıydı, ortaya böyle yüzlerce grup çıkar mıydı, bilinmez. evet popüler olmaları,klip çekmeleri, mtv filan bana da çirkin geliyo bi yerde ama ben saygı duyuyorum onlara, ve yaptıkları müziğin kaliteli olduğunu düşünüyorum. özellikle de cruelty and the beast albümünün bana verdiği hazzı başka hiçbir albümden alamadım şu güne kadar, ve gerçekten birçok tarzda popüler veya bilinmeyen birçok grup dinledim, özellikle araştırarak. imaj denen bişey var, yaptıkları müziğe yakışan imaj neyse onu yapıyo adamlar, zahmet edip birkaç röportaj okusaydın, adamları biraz araştırsaydın o kadar da gerzek herifler olmadıklarını görebilirdin. ve emin ol ki senin beğendiğin underground, has black metalci arkadaşların büyük bir kısmı da onların alt grubu olmak için can atıyorlardır, veya black metal dinlemeye cradle of filth ile başlamışlardır. onlara saldırmakla bir yere varılmaz, sen de otur yap müziğini, çıkar demonu da kalite görelim biraz, senin yaptığını dinleyelim, insanlar "baba işte hakiki black metal budur" desin. kavramları ve yakıştırmaları dinleyiciler yapıyor, gruplar değil..kolay değil bu yere gelmek, ve adamlar biz daha michael jackson dinlerken bu müziği yapmaya uğraşıyodu. ingiliz black metali diye geçip de gotik yapmışmışlar falan kim takar ki bunu, adamların tarzı belli, dinleyicisi belli ve çok az metal grubunun tadabileceği bir başarılara imza atmışlar işte mis...

Bu adamın alnından öpülür kocumsun yürü bide su röportaj linkini verirmisin özelden?[signature][hline]See evil , Speak Evil , Hear evil...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
tragedy, 08 Kasım 2004 17:53 tarihinde demiş ki:
Arqadaş Immortal demişqi taptığım gruptur.. Abbath'ın üstüne voqal tanımam.... Dani ymiş ahahahah. sen bm den anlıosan ne olayım.... bende karşımda adam var sandım...

Dani nın vokal kotumu demek istedin. Cof un ilk dınledıgım şarkısı fear of the dark coverıydı. ve aklımdan şu geçti. Adamları goruyormusun bir şarkıda 3 vokal kullanıyorlar. Sonradan öğrendimki bütün o sesleri dani çıkarıyormuş.[signature][hline]$aban matrix Revolutions
Deli333
Sosyal ağlarda paylaş

senin vokal dediğin şey bikaç grupta toplanır her ne kadar zor şeyleri beğenmesende bi açıklama yapcam dani nin yaptığı vokal tamam belki cleani iyi değil ama o scream i yapmakta zor bi iş brutale gelelim brutal diyince aklıma ilk her zaman mikael geliyo opeth in vokali özelliklede bloodbath adlı yan grubundaki vokalleri dinlersen iyi brutal görürsün black metal diyincede tamam seveni vardır bişi demiyorum bende dinliyorum ama hiç bi zaman ruh olmadığını düşünüyorum.... Amaaa yinede cradle kötü bi grup diyemezsin diyosanda daha iyisini yap gerçekten söylemiş ark lar ztn ya da beğenmiyosanda sadece ben sevmiyorum de bırak neyi savunuyosunki ne senin ne benim adamlarla akrabalığım var herkesin zevki başka o yüzden saçma konularda tartışma yaratmayın
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SadButcher, 08 Kasım 2004 17:58 tarihinde demiş ki:
Şimdi baştan aşşağıya tekrar elli paragraflık bir black metal yazı yazasım varda takatim yok yorgunum, uykusuzum, birde bezginim bu tip topiklerden.

O şudur bu budur demeyin dinleyin sevdim sevmedim deyin boşverin gerisini. Müzik müziktir. Eğerki biraz aklı başında bir dinleyiciyseniz kimin size müziğiyle, kimin imajıyla hede hödösüyle hitap etmeye çalıştığını sezersiniz zaten olmadı bilene sorun birbirinizi dövmek yerine. Müzik dinlemek beraberinde sidik yarıştırma yeteneği getirmiyor bu kişilik problemidir.

*alkış*
*silence*[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Alexi_Septimus,23 Ağustos 2004 18:23 tarihinde Mavi'ye demiş ki:
Kuzucum, "My way or the highway..." diyeceksin.
Bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gothic_Angel, 09 Kasım 2004 13:08 tarihinde demiş ki:
Ahahaha cok süper adamlar ya cradle grubundakilerin gitaristlerden birine hastayım :)

tabii senin yaşındaqilerin böyle düşünmesini çoq olağan karşılamaq lazım my nocturnal beauty....[signature][hline][Secropiagor]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tragedy, 09 Kasım 2004 17:23 tarihinde demiş ki:
said:
Gothic_Angel, 09 Kasım 2004 13:08 tarihinde demiş ki:
Ahahaha cok süper adamlar ya cradle grubundakilerin gitaristlerden birine hastayım :)

tabii senin yaşındaqilerin böyle düşünmesini çoq olağan karşılamaq lazım my nocturnal beauty....

Sen bi tane daha sarkı yap kendine promosyon metalci seni aehaehe bak cradle dinle biraz bilgin artsın scream yapmayı öğren[signature][hline]See evil , Speak Evil , Hear evil...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
sirnaber, 09 Kasım 2004 18:40 tarihinde demiş ki:
trajedi 45 yaşında 30 yıldır black metal mi yapıyon abicim nedir bu aşmış karizma?

Aman bulaşma ona o darkmetalin babası cradle ı o eğitti fln cradleın scream ini fln hepsini trajedi öğretti dany'e amaaan uzak dur döver olm bu trajedi :)[signature][hline]See evil , Speak Evil , Hear evil...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...