Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir rol loncası

Umuruk

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaşlar ^^

Savaşçı ve zanaatkarların oluşturduğu bir rol loncası tasarlıyorum.Şu sıralar her gün bir kaç saat girip rol yapıyoruz ve çıkıyoruz fakat yerleşik düzene geçebilmek için bir kaç kişiye daha ihtiyacım var.

Üstü kapalı bilgi vermek gerekirse şuanda bir çapulcu tayfası gibi görünüyoruz.Para bizim için her şey fakat bu loncanın temelinde zaman var.Yani zamanla her şey düzelip yerine oturacak.Uzun vade planlarını kendimce yazdım çizdim ve oluşturdum.Loncaya kayıt olmak isteyen herkes bana karakter kağıtlarını atıyorlar ve kim neymiş neciymiş öğreniyoruz.Temelinde savaşçıların oluşturduğu bir lonca fakat anlaştığımız zanaatkarlar da bize katılabilir.Bize yardım eden herkes bizdendir gözüyle yaklaşıyoruz.Tabi tek şart ile büyü kesinlikle yasak ve eşyaları yasak eşyalar arasında yer alıyor.Savaşçı arkadaşlar kendilerini role hitap edecek şekilde geliştiriyorlar fakat zanaatkarlar için ise böyle bir kural yok.Yani 6x bir zanaatkar gündelik karakteriyle role gelebilir fakat yetenekleri arasından bir tane mastery seçmeli ve ilerlemeli üstü kapalı bu şekilde oluyor :) Eğer ilgilenen arkadaşlar varsa skype adresim : banana-san. (noktası da var)

Şuanda toplamda 5 kişiyiz fakat iki arkadaşımız zor zamanlar nedeniyle role pek katılamıyorlar.Bir tanesi ise haftalardır şarj kablosu satın alacak fakat hala bekliyoruz.Ona buradan selam yolluyorum *el sallar* sanırım bu kadar neredeyse konu butonuna basarken bu kadar olmadığını keşfettim.Ayrıca birde web sitemiz bulunuyor.Amacımızı vesayre hiç yazmıyorum zaten klasik belirli cümlelerden oluşuyor

Hakkımızda
Web Sitemiz
Yakında olacak etkinlikler
Forumumuz [Pasif]
Site Sohbet Bölümü
Facebook Sayfamız
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...