Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir istek..

MartinLGore

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar bir iş için lazım.. Yardım ederseniz müfettiş kalırım..

Bana cevap veren herkes, - rock müzik dinleyicisi olsun, olmasın - rock müzikde en sevdiği müzik adamını/grubunu yazsın.
Lütfen herkes bir tane yazsın. Ve yazılan bir kere daha yazılmasın. Bu bir müzik tercihi öğrenme testi değil, sadece işime lazım.
Yardım edenler için şimdiden teşekkürler..[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer Papa Roach giriyorsa sanırım onları severim gerçi benim en sevdiğim rock grubu diye bir grubum yok ama senfonik metal sorarsanız hemen söylerim :p[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

Grup: Ozzy Osbourne
Gitarist: Randy Rhoads
Albüm: Tribute to Randy Rhoads :) burada kendisi çalmıyor, sadece konserlerden bir derleme ölümünün anısına çıkartılmış.[signature][hline]It's "Unix" if it has the "x" sound in its name - the Xbox must be Unix then.

from a discussion on slashdot.org

[Bu mesaj Kendercik tarafından 07 Kasım 2004 20:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ra_d, 07 Kasım 2004 20:29 tarihinde demiş ki:
anlamadığım bi yazılan neden bi daha yazılmıyor.
merak işte.

Bir iş için kullanacağım. İnsanların en sevdiklerini alıyorumki, daha gerçekçi bir liste olsun. Sadece kendi sevdiklerimi alırsam saçma olur o yüzden.
Hani 2. kez yazıldığında bir işime yaramayacak o manada..
2 tane yazarsada çok olur. Benim amacım 50 tane şarkıcı listesi oluşturmak ve insanların en sevdiği ismi bu gruba dahil etmek.. Eğer sizin sevdiğiniz yukarda yazılmışsa 2. sevdiğinizi yazabilirsiniz..

Kısaca bir sitede kullanılacak bu isimler. O yüzden..[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...