Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Araba" üzerine kurulu film

Kendercik

Öne çıkan mesajlar

Araba sahneleri yoğunlukta olan, tercihen komedi türünde filmler peşindeyim. Aradığım tarzdaki filmlerden en beğendiğim Taxi serisi. Başka da bir film gelmiyor aklıma. Tavsiye bekliyorum.

Hızlı ve komedi...[signature][hline]It's "Unix" if it has the "x" sound in its name - the Xbox must be Unix then.

from a discussion on slashdot.org
Sosyal ağlarda paylaş

eah :) yok kesmez valla. Ben size "Taxi" gibi bir filmi örnev veriyorum, sizin ettiğiniz lafa bakın :p

Sahiden eşi benzeri yoktur Taxi'nin de o tarz birşeyler vardır belki atladığım. İlla komedi olmayabilir de. Araba üzerine güzel sahneleri olsun...[signature][hline]It's "Unix" if it has the "x" sound in its name - the Xbox must be Unix then.

Sosyal ağlarda paylaş

Grease kesmez.

Biraz önce patinaj bölümüne birşeyler yazarken aklıma geldi. "Vanishing Point"

'71 yapımıdır film. Bir de '97 civarı bir yılda çekilmiş versiyonu var ama eminim eski hali daha güzeldir :) Kesinlikle çok güzel bir film, ben tavsiye ederim.[signature][hline]It's "Unix" if it has the "x" sound in its name - the Xbox must be Unix then.

Sosyal ağlarda paylaş

Tunç Okan ın filmi gayet başarılı bir filmdir. Tunç Okan toplam üç tane film (Fikrimin İnce Gülü: Sarı Mersedes, Cumartesi Cumartresi ve Otobüs) yapıp bu ülkeyi terkedip almanyaya yerleşmiş çok kaliteli bir yönetmendir fakat ümidini kaybetmiştir üç filmden sonra.

bu arada
http://www.imdb.com/title/tt0082136/[signature][hline]"Story of SadButcher"

horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...
Sosyal ağlarda paylaş

Spielberg in ilk filmi fakat komedi unsuru hiç yok uyarayım. Gerilim had safhada 70 lerde yaygın olan Takip filmleri furyasından mükemmel bir film The Duel.[signature][hline]"Story of SadButcher"
horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...