Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shakespeare ne demek istemiş acaba ?

Deviss

Öne çıkan mesajlar

Yıldızları süpürürsün, farkında olmadan,
Güneş kucağındadır, bilemezsin.
Bir çocuk gözlerine bakar, arkan dönüktür,
Ciğerinde kuruludur orkestra, duymazsın.
Koca bir sevdadır yaşamakta olduğun, anlamazsın.
Uçar gider, koşsan da tutamazsın...

William Shakespeare

Arkadaşlar William Shakespeare,bu yazıda acaba ne demek istemiş ben tam bi anlam veremedim.Aşk için mi yazılmış yoksa kaybedilenlerin farkında olunmadığımı ben tam bi anlam veremedim...

Düşüncelerinizi bekliyorum...[signature][hline]Savaşacak gücün yoksa,silahını düşmanına ;
Yönetebilecek kudretin yoksa,beynini sana boyun eğdirene ;
Uğrunda ölebilecek bir amacın yoksa,aşkını nefretine sat...
Sosyal ağlarda paylaş

Bir şeyin değerini ona sahipken değil kaybettikten sonra anlarsan iş işten geçmiş olur....[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

Esas kafamı karıştıran = Bir cocuk bakar,arkan dönüktür... ne alaka (ya var bende bi salaklık biliomda kafama takıldı :) )[signature][hline]Savaşacak gücün yoksa,silahını düşmanına ;
Sosyal ağlarda paylaş

Kender +1[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

Bir çocuk bakar, arkan dönüktür

En basit haliyle olayı aşk duygusu üzerine indirgersen, sana sevgisini belli etmeye çalışana arkan dönükken başka yerlere bakıyor, yanlış şeylerin peşindesin.[signature][hline]It's "Unix" if it has the "x" sound in its name - the Xbox must be Unix then.

from a discussion on slashdot.org
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kendercik, 03 Kasım 2004 16:13 tarihinde demiş ki:
Bir çocuk bakar, arkan dönüktür

En basit haliyle olayı aşk duygusu üzerine indirgersen, sana sevgisini belli etmeye çalışana arkan dönükken başka yerlere bakıyor, yanlış şeylerin peşindesin.

Çocukla aşkın ilişkisini anlamadım da :) sana sevgisini belli etmeye çalışan ... dan sonrasını anladım :)[signature][hline]Savaşacak gücün yoksa,silahını düşmanına ;
Sosyal ağlarda paylaş

Ben sadece en basit haliyle diyerek örnek verdim. Tek tek inceleyeceğimize adamın yazdığı şeyin tamamına bakmakta fayda var aslında.

Çünkü hepsi hayatta haz alınabilecek ortak şeyler. Hayatı ıskalamamak lazım.[signature][hline]It's "Unix" if it has the "x" sound in its name - the Xbox must be Unix then.

from a discussion on slashdot.org

[Bu mesaj Kendercik tarafından 04 Kasım 2004 19:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...