Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DcTurk 1.00A Çıktı. Buyrun İndirin

PAINOFTHETURK

Öne çıkan mesajlar

• Admin
Konu hub kavgasına dönmesin pain buraya gelip beyler sizin için dcyi türkçeye çevirdim hayırlı olsun desen kimse birşey demezdi ama buraya gelip sanki dünyayı yeniden yarattım edasıylan yerli malı bir dc yaptım demen programı sahiplenmen insanların bakış açısını değiştirdi.[signature][hline]Daoc:Trex lvl 50 paladin DEL,SataVir lvl 50 ice wiz DEL
Trex lvl 50 Bm
Coh:Satanix Electrical blast/Electricity manipulation
Swg:Viru Jan-Tiran BH on Ecl.
Ve niceleri

Virus,SatanixVirus,Satanix,Virus-sensei
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Virus, 31 Ekim 2004 03:49 tarihinde demiş ki:
Konu hub kavgasına dönmesin pain buraya gelip beyler sizin için dcyi türkçeye çevirdim hayırlı olsun desen kimse birşey demezdi ama buraya gelip sanki dünyayı yeniden yarattım edasıylan yerli malı bir dc yaptım demen programı sahiplenmen insanların bakış açısını değiştirdi.
hayır yanılıyorsun. ona bakış açımız her zaman sabitti. o buraya gelmeden de geldikten sonrada. çünkü konuşma şekli ve laflarıda dahil olmak üzere herşeyi hala aynı. eheh. baksana lafın kendine söylendiğinin bile farkında değil.[signature][hline]ICQ#85889898
If you need a host, contact me.
ıcın değil için, ıyı değil iyi, ınsan değil insan, mılyon değil milyon...

Klavyeniz TR olmaz yazamazsınız, ı yerine i yazarsınız ama i yerine ı yazmak ne dingilliktir çözmüş değilim! Her gördüğümde monitöre kafa atasım geliyor! Hiç mi rahatsız olmuyorsunuz yazarken be!
Sosyal ağlarda paylaş

hala saldırmaya çalışıyor yavrucak. KIT herif, seni yoksayıyorum, yazdıklarına bakmıyorum, kompleksli yazılarını okumuyorum.

(TurkuazTeam)Admin][PAINOFTHETURK[signature][hline]Turkuaz.no-ip.com:4112
Turkuaz DC Hub. 1GB Min Paylaşım.
Amacımız Türklerin Dosya-Bilgi Paylaşımı Yapması
[TurkuazTeam] Admin
Sosyal ağlarda paylaş

ya bi kaybol allah icin, HUBla beraber kaybol sen. bu seferde revconnect'i duzenleyip onumuze turk client'i diye surme. birseyin turk olmasi ile ovunceksek hic olmazsa dil degistirme ve bi resimden daha fazla degisiklikle ovunelim. Obur turlu cal kodu, bas iki degisiklik, adini koy turk diye. Buna bilgi hirsizligi deniyor bu cagda. Ayrica dc++ ve revconnect GPL/GNU lisansi altinda oldugundan onlarin kodunda yaptigin her oynamada kendi kodunu da paylasima acmak zorundasin.
said:
Programı ben yaptım bu arada
"bittigim an su andir"[signature][hline][Golden Horde]Berke Xar

[Bu mesaj Befounder tarafından 31 Ekim 2004 05:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Programı ben yaptımdan kastım, bu bir dil dosyası değildir. Direktman kaynağı derledim. Ayrıca DC++ yazan jacek sieka (aka arnetheduck) ve arkadaşları (hell,gargoylemt,pur,theparanoidone) gibi şahıslardan da yardım aldım.[signature][hline]Turkuaz.no-ip.com:4112
Turkuaz DC Hub. 1GB Min Paylaşım.
Amacımız Türklerin Dosya-Bilgi Paylaşımı Yapması
[TurkuazTeam] Admin
Sosyal ağlarda paylaş

konu igrenc! Konuyu baslatan baska bir igrenc..
Savunmalari desen tam bir komedi.. "sizi yoksayiyorum, okumuyorum, bana ne bana ne, kustum.." turu meseajlar okudum ve koptum..

ben asil Sensible'in siirini dinlemek istiyorum! Adam burda siir yazmis siz hala DcTurk pesindesiniz.. Sensible hic olmazsa siiri degistirirken kafiyelere dikkat etmistir kafa yormustur! Bu daha onemli benim icin.. :-)
Sosyal ağlarda paylaş

eheheh

uni'de sana bilgi hirsizligi nedir ogretmediler mi? neyin calmak neyin yaratmak oldugunu, arasindaki farki aciklamadilar mi? tabi bilmemek ayip degil ogrenmemek ayip. bak arkadasim, programin kodlarini acip herkes senin yaptigin gibi degistirebilir di mi? yani alti ustu string olarak yazan seyleri tek tek degistiriyosun. bi emek harcamissin dogru, ama bu yeni bi program yazmak degildir. yeni bi program yazmis olmak icin 0'dan bi seylere baslayarak devam etmen gerekir. tabii ki orneklerden yararlanirsin. ama orneklerin 90%ini kullanip sonra ben yaptim dersen bu hirsizliktir.
guzel bi sey yapmissin, yani dusunmemis kimse, ingilizce bilmeyenler kullansin diye, ne hos... virus'un de dedigi gibi bunu soyleme tarzin yanlis olan, haliyle dusunce yapin... Bu acidan bakarsan, 10 yasinda kodlar hakkinda bi sey bilmeyen bi cocuk bile sana hirsiz diyebilir ve haklidir da... kisacasi yasin zekanin bu isle cok da alakasi yok. onemli olan ortadaki durum. Ha naaparsin, DC++ turk versiyonu dersin. info kisminda nasi yazan insanlarin isimleri yaziyosa, en altina da digerlerinin isminden daha kucuk olmak kaydiyla su su tarafindan turkcelestirilmistir dersin. herkes de takdir eder seni.

su isvec norvec mesajin harbi komikti, duygu somurusu icin yanlis yer...[signature][hline][Golden Horde]Goyal Xar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PAINOFTHETURK, 31 Ekim 2004 03:57 tarihinde demiş ki:
evet haklısın, Birkaç özellik ekleyeceğim.. Bunların başında revconnect geliyor.
Piyasada birçok türkçe dil dosyası var, bu program Türkçe olarak derlenmiş bir ilk...

Çeklerin, İsveçlilerin egemen olduğu DC alemine bir Türkçe DC Client katılmış, övüneceğimize tartışıyoruz.

hayır hocam ilk de deil cok merak ediosan..bizim okulda kurulan hub da dc++ ın türkceleştirilmis haliyle kuruldu. ama adamlar cıkıp da ahanda biz yazdık demediler..türkceleştirip milletin hizmetine sundular sadece..

kaldı ki yaptıgın iş de cok fazla övünülcek bisi deil. hele ki koca programı sahiplenmen resmen komedi..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TR_DARKNESS, 31 Ekim 2004 03:26 tarihinde demiş ki:
Nedense :) kavel in söylediklerinin hepsinin doğru olduğunu düşünüyorum... hatta düşünmek değil bundan eminim... Vakti zamanında herkese köpek gibi saldıran sendin... sonra ortak demeye başladın.. Sonra owner lık mıdır nedir teklifler yağdırdın... Bence seni kaale bile almaya gerek yok pain... Şu ana kadar alanlarında kafasına dank edeceğinden eminim bi zaman !

Tabe fake accountlarla yazanda sen oluyodun heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

Benimde merak ettiğim bişey var.
Acaba zdc++,strongdc++,rmdc++ gibi client'ları yazan adamlarda aynı işi yapmıyormu?
Alıp image'ları değiştirip ortaya koymuyolarmı?
Mesela strongdc++ ve rmdc++ hemen hemen aynı?
Hatta aynı?E adamlar "client yazdıh ah" diye piyasaya koyuyolar.Buda aynı şey değilmi?
Burda birbirinizi yiyeceğinize hepbirlikte oturun bi client yazın ozaman bütün türk camiası faydalansın.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Scp_learner, 31 Ekim 2004 14:32 tarihinde demiş ki:
said:
Nedense :) kavel in söylediklerinin hepsinin doğru olduğunu düşünüyorum... hatta düşünmek değil bundan eminim... Vakti zamanında herkese köpek gibi saldıran sendin... sonra ortak demeye başladın.. Sonra owner lık mıdır nedir teklifler yağdırdın... Bence seni kaale bile almaya gerek yok pain... Şu ana kadar alanlarında kafasına dank edeceğinden eminim bi zaman !

linki adama verdim geldi üye oldu dayanamıyorum nasıl bi adam bu böyle üye olacağım dedi ve post attı. fake account bu mu demek oluyor şimdi ?

ha yok bu demek olmuyorsa bu durumda bilip bilmeden konuşanda sen oluyorsun sanırım![signature][hline]ICQ#85889898

Klavyeniz TR olmaz yazamazsınız, ı yerine i yazarsınız ama i yerine ı yazmak ne dingilliktir çözmüş değilim! Her gördüğümde monitöre kafa atasım geliyor! Hiç mi rahatsız olmuyorsunuz yazarken be!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
riglous, 31 Ekim 2004 11:25 tarihinde demiş ki:
uni'de sana bilgi hirsizligi nedir ogretmediler mi?
üniversite kapısından en fazla gezmek için içieri girmiş birisidir kendisi. hiç bir şekilde üniversite okumak bir ölçü olamaz insanın kişiliği için fakat bu ölçüyü kullanan kendi olduğuna göre bunu söylemek ve kullanmakta pek yanlış olmaz sanırım.[signature][hline]ICQ#85889898

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Scp_learner, 31 Ekim 2004 14:32 tarihinde demiş ki:
said:

Scp_learner

Benim sözlerim sana değil paine idi o bilir beni sen bilmezsin... O zaman ne yapacaksın ? Susacaksın !
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CEDAY, 31 Ekim 2004 15:36 tarihinde demiş ki:
o senin dedigin clientlar da zaten mevcut source code ile türetilmişlerdir zaten..

Benim bahsettiğim şeyde bu zaten.
Diğerlerinin yaptıklarıda hemen hemen aynı şey?

said:
kavel, 31 Ekim 2004 17:11 tarihinde demiş ki:
üniversite kapısından en fazla gezmek için içieri girmiş birisidir kendisi. hiç bir şekilde üniversite okumak bir ölçü olamaz insanın kişiliği için fakat bu ölçüyü kullanan kendi olduğuna göre bunu söylemek ve kullanmakta pek yanlış olmaz sanırım.

Kavel,insanları yeterince tanımadan,bukadar hakaret etmene ve seviyeni düşürmene hiç gerek yok.
Aranızdaki kavgalarınız,tartışmalarınız,lamer'lıklarınız,(ve diğerleri...) Dc++'ta kaldı.

Burası paticik,ve konu ile ufak bi ilgisi yok şu anda yaptığınızın.

said:
TR_DARKNESS, 31 Ekim 2004 18:11 tarihinde demiş ki:
Benim sözlerim sana değil paine idi o bilir beni sen bilmezsin... O zaman ne yapacaksın ? Susacaksın !

Balonun patlamış hayırlı olsun.
Fakat,burayı biraz gez dolaş öğren,ondan sonra kalkıp birine "SIS LAN" diye kestirip at.
Bunları senin söylemek haddine düşmez.

Kavel,çağırdığın arkadaşlar konunun içine zıçmakta yardım etmişsiniz diğerlerine.
Ben senden böyle bişeyi hiç beklemezdim..

said:
NuKe, 31 Ekim 2004 23:04 tarihinde demiş ki:
Ne iş ya? Adam iyi ki türkçeye çevirmiş derleyiciyi. Azına z..tınız yani :)

Son sözlerde bunlar.[signature][hline]Korax, 27 Ağustos 2004 15:58 tarihinde Brook'a demiş ki:
Dünya ahiret bacım olsun..
Ayda görürsem affetmem.

[spo1=Paticik Halay ekibi]
_o_ _o_ _o_ _o_
..|.....|.....|.....|
./ ./ .../ .../
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora ve Llama,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları..