Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

orama burama haçlı küpeler takmadığım için - Nihat doğan

Bella

Öne çıkan mesajlar

şu boldu yere cidden güldüm adam madonnadan girmiş karettadan çıkmış ahahah

soru :Bana kendi kendinizi ötekileştiriyorsunuz gibi geliyor…

Nihat Doğan: Onlar ve ben diye bir ayrım yapıyorum. Benim ötekileşmem onlar gibi alkolik alkolik yerlerde sürünmediğim için, orama burama haçlı küpeler takmadığım için, Madonna konserine gidip, koko partilerine katılmadığım için, karetta karettalar için k.çımı açmadığımdan ötekiyim. O yüzden büyük star olamadım. Evet, haklılar ben onlar gibi olamadım.

- Boşluğa naralar atmıyor musunuz şu an? Yani hayvan haklarını savunanlar, Madonna konserine gidenler… Anlayamıyorum şu an söylediklerinizi…

N.H: Hayvana; “Karetta karetta kardeş, senin için k.çını açmışlar” desek ne der acaba? Konuşabilse “İnsan olsunlar yeter kâfi” diye cevap verir eminim. Onlar kaplumbağa için orasını burasını açar, sanatsal bir iş yapmış olur, alkış toplar. Ben fakir insanların açlığını dert ederim, yardım kampanyalarına katılırım “Vay efendim reklâm yapıyor” derler. Kardeşim sen kendi halindeki kaplumbağayı kullanmıyor musun? Bu güruh, yalanı gerçek, gerçeği yalanla değiştirmiş. Meleği şeytan, şeytanı melek yapmış…

ahahah

tık
Sosyal ağlarda paylaş

bir de o bahsettiği şeyler bir bok olamayacak vasıfsız insanların süper star olmak için uyguladığı taktikler. vasıflı insanların sanatçı olmak için onları yapmasına gerek yok ama buna rağmen nihatçım sanatçı olacak vasıflara sahip olmadığını kabullenemiyor. o yüzden ya bıraksın bu işleri ya da diğerleri gibi kıçını açsın heh
Sosyal ağlarda paylaş

yo yo yo

ben buna hazır değilim.

bence nihat konuşmaya devam etsin.

abi sitenin adı pati olunca bozmayalım kendimizi.

italyada kızlar da güzel. hem hırvatistan sınırı. orada kızlar daha da güzel.
kız abi..
onlara bak.
nihat açmasın..
isteme bunları
lütfen
gözünü seveyim.
denk gelir tutar falan
vakti saatidir. ne bileyim.
kötü olur
yazık olur
Sosyal ağlarda paylaş

JaqenHqhar said:

Umarım annen baban fakirlikten sokaklarda yatmak zorunda kalıp kışın soğuktan donarak ölür.

Kaplumbağanı alıp mezarını ziyaret edersin.

dostum biz sizin gibi fakir aşağılık rezil kesimden değiiliz. paticik olarak son derece elit, yıllık cirosu milyon dolarlar olan şirketin patronunun oğlu mevkisindeyiz hepimiz.

sizin gibi rezil fakirler bizi ilgilendirmiyor. sadece 2 kuruşa çalışan soysuz işcilersiniz, gözümüzde herhangi bir değeriniz yok. kaplumbağalar hiç değilse sevimli ya siz? hepiniz leş gibi kokan insanlarsınız, hepinizden iğreniyoruz

sıkıldım, sıkıldım. uşaklar...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...