Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

0 Satılık Xperia U cep telefonu

Lithran

Öne çıkan mesajlar

Salı günü yada en geç perşembe elimde olacak xperia u telefonu satmak istiyorum.Öncelikle Telefon kutusu açılmamış olacak yani kartınızı ilk siz takacaksınız.2 yıl garantili faturalı olacak turkcell kampanyası ile alacağım.15 senelik turkcell hat kullandığımdan bir işe yarasın diyerek tarifeme ek ücret ödeyerek telefonu alıcam.

Senelerdir turkcell beni iyi ütüyo kırk yılda bir işe yarasın diye hem diğer hobime finans sağlamak adına kutuyu açmadan alana yollarım.Araştırma yaparsanız oyunlarda iyi performans verdiğinide görebilirisiniz .

Telefonun özellikleri kısaca
Sony Xperia U'nun göze çarpan teknik özelliklerine bakacak olursak: 3.5" 480 x 854 Reality teknolojili dokunmatik ekran, Sony xLOUD teknolojisi, 720p HD video kaydı yapabilme özelliği sunan 5 megapixel kamera, çift çekirdekli 1GHZ işlemci, 512MB RAM ve Android OS, v2.3 (Gingerbread)(4.0 sürümüne yükseltilebilir) işletim sistemi Wifi 3g
5 MP, 2592 x 1944 piksel, otofokus, LED flaş, coğrafi konumlama, touch focus, yüz ve gülücük algılama, 3D sweep panorama, imaj stabilizasyon, video 720p@30fps, video light, ikinci VGA kamera 4gb dahili hafıza.

Başka sitelerde illaki satılırda öncelik siz panpalara varsa ihtiyacı olan helalleşelim bayramda geliyor sevindirin kendizi .Ön satışımız başlamıştır.

Satış fiyatı net ilanlarında ne idüğü belirsiz sitelerde 700 den başlayıp 740 liraya kadar gitmektedir benim istediğim fiyat kargo bana ait olmak üzere 590 tl gayet makul olduğuna inanıyorum pazarlık yapmıyorum.

Oyun videoları aşağıdadır fikir olması açısından.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...