Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paypal ile ilgili soru

DoruK

Öne çıkan mesajlar

netten iron maiden konseri için bilet aldım bir siteden paypal yoluyla, sonra o bileti çok daha ucuzunu buldum ayrıyeten oradan aldığım biletin üzerinde başkasının ismi yazıyordu içime sinmedi. siteden iptal diye bir şey yok ayrıyeten adamlar bana biletin direk pdf halini gönderdiler halihazırda. paypalda dispute yapmaya çalıştım fakat transaction pending durumunda olduğundan dispute edilmiyor. ben de bankayı aradım para henüz çekilmemiş olduğundan kartı tümden bloke ettirdim pazar akşamına kadar da açtırıcam.

paypal authorization vermiş pendingde duruyor işlem fakat parayı çekemeyecekler, durum ne olur bir bilen acilen yanıtlarsa sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben hiç öyle bir durum yaşamadım; ama paypal türkiyeyi arasana hemen.

dispute edebilsen bile, karşı taraf disputeunu kabul etse bile 10 günden önce paranı alman çok zor çekilirse.

mail at hemen, sakın yollamasın bileti vs sana. eğer yollarsa claim'e kadar yolu var, o parayı unut sonra 1 ay.
Sosyal ağlarda paylaş

eh neyse, paypalda fi tarihinde eklediğim başka bi kredi kartım daha varmış, sessiz sedasız gidip ondan çekmişler. kendi salaklığıma yanayım, olan paraya oldu. işin düşündüren kısmı bileti stubhubdan almış olmam ve nette pek çok kişinin daha önce bu siteden aldığı biletlerle problem yaşaması. yapacak bir şey yok zaten artık.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...