Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gmail driver

Worth

Öne çıkan mesajlar

işinize yarıyacağını düşündüğüm bi program kuruyorsunuz ve restart tan sonra hdd lerin arasında ( c d e f g ... ) arasında Gmail Drive çıkıyor. bu aslında gmail accountunuz ancak hdd gibi gözükerek içine klasör halinde dosya atmanıza yarıyor.1 gb lık alanınızı hdd gibi kullanın tabi upload ederek denemek isteyen arkadaşlar Gmail Drive[signature][hline]Kolayoyun Online Gaming NetworkCSAdmin.org Online Gaming
Olorin UO Shard NOS Clan CS Server
[NOS]RedHotRyder
Sosyal ağlarda paylaş

Kendercik
download link bana aittir paticikte milletin ihtiyaç duyduğu yada paticik için vereceğim dosyaları burdaki ftp ye atıp link veriyorumki sizler dosyaya daha rahat ulaşın link tamamen benle alakalı orjinal link değil.dosyayı arkadaşımdan aldım ftp ilede başkarınında ulaşmasını sağlıyorum.adreste başka şeylerde var isterseniz bi bakın genellikle uo ağırlıklı dosylalar.

herşey daha paylaşımcı daha güzel bir pati için bu ftp dolunca başka bir tanesini devreye sokucam böylelikle asla eskimiyecekler.amaç tamamen budur.

[signature][hline]Kolayoyun Online Gaming NetworkCSAdmin.org Online Gaming
Olorin UO Shard NOS Clan CS Server
[NOS]RedHotRyder

[Bu mesaj Worth tarafından 16 Ekim 2004 00:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
neter, 16 Ekim 2004 00:50 tarihinde demiş ki:
next next next diyerek kurulmuyordu ama :) denedim herkese tavsiye ederim ..

Kurulanlar da var, kurulmayanlar da.. Gmail'inki kurulmuyor ona bişi diyemicem. Zaten Next Next Next ile de kernel derlenmiyor.[signature][hline]Q: How many IBM cpu's does it take to do a logical right shift?
A: 33. 1 to hold the bits and 32 to push the register.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...