Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Yılda Gelen Yeni Sezonlar (24, Alias, Scrubs)

Moonlight

Öne çıkan mesajlar

Yeni yılda güzel dizilerin yeni sezonları geliyor... Benim gibi sabredemeyip de internet'ten indiren arkadaşlara duyurmak istedim... Haliyle ingilizcenizin iyi olması lazım, zira altyazıları bulmak mümkün değil... Bir ara niyetlendiydim 24 ve Scrubs'ın 3 sezonlarının altyazılarını hazırlamaya ama ne yazık ki vaktim yok. Belki bir gün...

Neyse uzun lafın kısası, işte yeni yılın yeni sezonları :

* Scrubs - Gerçi 4. sezonu 2 aydır oynuyor ama yeni yılda da devam edecek. Çok şükür ki dizi devam ettikçe kalitede bir düşme olmuyor diğer dizilerdeki gibi... Bilakis esprilerin kalitesi artıyor bile.

* 24 - 3. sezondan hayal kırıklığı duymama rağmen, 24, 24'tür ve tabii ki 4. sezonu da izlenir... 4. sezonun ilk bölümü "07:00 AM - 08:00 AM" 9 Ocak 2005 tarihinde gösterime giriyor...

* Alias - Sydney maceralarına devam ediyor... Hem de hikayenin en kritik yerinden. 4. sezonun yeni bölümü "Authorized Personnel Only (1)" Ocak 2005'te gösterime giriyor...

Internet izleyicilerine iyi seyirler...
Sosyal ağlarda paylaş

Evet... Eylülde gösterilen iki adet özel bölümden sonra 4 Kasım 2004'te "The O.C."nin ikinci sezonu gösterime giriyor. CNBC-E'ye helal olsun gerçekten... O.C.'yi pek seyretmiyorum ama güncel ve sevilen dizileri çok yakından takip ediyor.

Ayrıyeten Malcolm In The Middle'ın 6. sezonu da 7 Kasım 2004'te başlıyor...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Moonlight, 02 Kasım 2004 10:09 tarihinde demiş ki:
Evet... Eylülde gösterilen iki adet özel bölümden sonra 4 Kasım 2004'te "The O.C."nin ikinci sezonu gösterime giriyor. CNBC-E'ye helal olsun gerçekten... O.C.'yi pek seyretmiyorum ama güncel ve sevilen dizileri çok yakından takip ediyor.

Ayrıyeten Malcolm In The Middle'ın 6. sezonu da 7 Kasım 2004'te başlıyor...

hiç bi tavus kuşunu bu kadar sevebileceğimi düşünmemiştim[signature][hline]diablotg, 01 Kasım 2004 19:21 tarihinde demiş ki:
birşey sormak istiyorum şu an bu etkenlerin hiçbirinin olmadığı bir zamana geri dönelim başlangıca insanların ömrü ne kadarmış
300-400 sene peki şimdi 60-70 neden düştü ????

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...