Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ilim yayma cemiyeti

Odeon

Öne çıkan mesajlar

oncekendimi said:

kimse kimsenin agzini burnunu kiramaz,neden herkrs hakkinda fikirlerinizi rahatlikla soyluyorsunuz da is mustafa kemal e gelince dogu perincege gelince aslan kesiliyorsunuz?dogrulari yanlislari olan yasayan bir organizmayi elestirmek en dogal hakkim ,kimsede beni cahillikle vs ile itham edemez ...

aslında baya cahilsin de eleştirebilirsin istediğini. Mustafa Kemal üç beş eleştiriyle kirlenecek bir insan değil sonuçta.
Sosyal ağlarda paylaş

hamsilipilav said:

haklı ve isabetli değil eleştirilerin. peygamber falan demiş miyim ben? evrim teorisi hala teori yawwww kanun olsun o zaman diyen adama cahil değil de ne diyecem? ww1 müslüman olduğumuz için çıktı diyen adama?

sen veya x kisi ortak noktaniz inananlarin degerlerini kendi kit aklinizla curuttugunu sanip daha sonra kendi degerlerinize hakaret degil dikkatinizi cekerim,elestiri geldiginde honkurmeniz ne kadar adil?
Sosyal ağlarda paylaş

oncekendimi said:

hamsilipilav said:

haklı ve isabetli değil eleştirilerin. peygamber falan demiş miyim ben? evrim teorisi hala teori yawwww kanun olsun o zaman diyen adama cahil değil de ne diyecem? ww1 müslüman olduğumuz için çıktı diyen adama?

sen veya x kisi ortak noktaniz inananlarin degerlerini kendi kit aklinizla curuttugunu sanip daha sonra kendi degerlerinize hakaret degil dikkatinizi cekerim,elestiri geldiginde honkurmeniz ne kadar adil?

lan ben mi hönkürdüm istediğin kadar eleştir demişim ahahah ve niye etiketliyorsun beni ve yanıma x kişi diye hayali birilerini ekliyorsun? bu başlıkta ağzımdan peygamber falan din çıkmış mı benim? kuyruk acın mı var anlamadım ki? sen değil misin ww1 de müslüman olduk diye bize saldırdılar diyen? ki savaşa giren de biziz yani. bu yüzden cahilsin dinle alakası yok söylediklerimin tarih bilmiyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Karea said:

9 yaşında çocukla evlenmiş denmiş

cevap

oncekendimi said:

16 yasinda evlendigi sabit olan peygambere iftira atmak cahillik degil benim hakli ve isabetli :p elestirilerimmi cahillik?

ne kadar sağlıklı bir düşünce sistemin var hayran oldum

9 yasindaki cocuk olgusundan dem vurup hakaret edenler ne kadar saglikli? veya don 50 sene oncesine hanginizin dedesi ninesi 20 yas ustunde evlenmis merak ediyorum?
Sosyal ağlarda paylaş

hamsilipilav said:

oncekendimi said:

hamsilipilav said:

lan ben mi hönkürdüm istediğin kadar eleştir demişim ahahah ve niye etiketliyorsun beni ve yanıma x kişi diye hayali birilerini ekliyorsun? bu başlıkta ağzımdan peygamber falan din çıkmış mı benim? kuyruk acın mı var anlamadım ki? sen değil misin ww1 de müslüman olduk diye bize saldırdılar diyen? ki savaşa giren de biziz yani. bu yüzden cahilsin dinle alakası yok söylediklerimin tarih bilmiyorsun.

alintilasana o postumun tumunu merak ettim simdi
Sosyal ağlarda paylaş

oncekendimi said:

hamsilipilav said:

oncekendimi said:

hamsilipilav said:

alintilasana o postumun tumunu merak ettim simdi

oncekendimi said:
ne cabuk unuttunuz 100 sene once karsda izmirde ayni zulumu bu millet gormedimi? neden?800 sene islamin bayraktarligini yapti diye... biz de sizdeniz demedikce onlar bu zulumlere devam edecek,caresi ise uyanmak
...

baska hicbirsey degil
Sosyal ağlarda paylaş

oncekendimi said:

o kaniya nereden vardin? yunan isyani ww1 den once cikmadimi? ya ermeniler ya osmanli rus harbi ? ne kadar demagoji yapiyorsunuz arkadas

100 sene önce demişsin ww1 konuşulurken ne anlayacaktı millet? çevir çevir... osmanlı rus harbi müslüman olduğu için mi çıkmış osmanlı? almanlarda müslümandı heralde ww2de o yüzden savaştılar ruslarla. niye anlamıyorsun arkadaşım kimse din için savaşmaz. bi etken olur ama asla tek sebep olmaz.

1789'dan sonra imparatorluk mu kaldı dünyada içinde etnik isyan çıkmayan? hepsi farklı dinlerden dolayı mı çıktı sanıyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

oncekendimi said:

hacli seferleri de salt dogunun zenginlikleri icin cikti degilmi? sene 2012 olmus atinada irkci parti ayasofyayi ibadete acarsak atinada camii actirabiliriz derken veya bush kendi agziyla hacli seferleri derken salt muslumanlar suclu demek gibi birsey savundugun argumanlar.neyse bosver iste boyle dunyanin hali

ingilizce bilmemenden kaynaklı o şekilde anlaman. crusade sadece hıristiyanlık için kullanılmaz. cehalete karşı crusade düzenliyorum da diyebilir adam mesela, savaş açıyorum gibisinden.

haçlı seferlerini cidden din için çıktığını düşünüyorsan ne diyeyim sana. istanbula girmeleride dinden dolayıydı hatta bizanslılar müslüman olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...