Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ADSL Tarifelerinde yapılacak değişiklik onaylandı

Korax

Öne çıkan mesajlar

Abi siz yukselmedı dıye aglıyorsunuz ama suan dsl çöktü gibi birşey ping cekıyorum 200 olan pingım sımdı 1200 bu ne bole bir anda böle oldu acaba sadece bendemı sorun am arkadaslarımda da bole alla alla[signature][hline]Amerikan sineması sözüm sana , yıllarca uzaylıyı başka tanıttın, onu bir öcü gibi gösterdin, ama unutma, uzaylıda olsa, insan insandır by Cem Yılmaz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lind3r0th, 25 Ekim 2004 17:45 tarihinde demiş ki:
Abi siz yukselmedı dıye aglıyorsunuz ama suan dsl çöktü gibi birşey ping cekıyorum 200 olan pingım sımdı 1200 bu ne bole bir anda böle oldu acaba sadece bendemı sorun am arkadaslarımda da bole alla alla

sırf sende değil sanırım benım de sayfa acma dısında bısey yok dl yapılmıyo[signature][hline]Trust the dreams, for in them is hidden the gate to eternity.

[Bu mesaj Mephinx tarafından 25 Ekim 2004 17:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Benim adsl superonline.Bugün telefon açtım sordum acaba bizi de etkileyecek mi bu hız artışı diye.Şu an kesin birşey yok dediler.Ee benim ki zaten arttı 256 oldu 128den?Bilgisi olan var mı tüm adsl mi hız artışında?[signature][hline]I came, I saw, I conquered
Sosyal ağlarda paylaş

ben kucukcekmecedeyim var mi kcekmeceden acilan?

bu arada fransada adamlar beles tv telefon konusması ve 15mbit adsl e 20$ veriyor. ben bu haberde sunu anladim: turkiye artik sicmis sivamis bir ulkenin gelecegi internettedir aptal telekom insanlari 3 kurusluk artislarla kekleyemessin. daha fazla hiz isitoyruz lanet olasi pis tt![signature][hline]BabacumMostors, 23 Ekim 2004 21:02 tarihinde demiş ki:
benim pipim 5.5 kilo yaa yaaa..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lord_elvyn, 25 Ekim 2004 18:27 tarihinde demiş ki:
ben kucukcekmecedeyim var mi kcekmeceden acilan?

bu arada fransada adamlar beles tv telefon konusması ve 15mbit adsl e 20$ veriyor. ben bu haberde sunu anladim: turkiye artik sicmis sivamis bir ulkenin gelecegi internettedir aptal telekom insanlari 3 kurusluk artislarla kekleyemessin. daha fazla hiz isitoyruz lanet olasi pis tt!

adamlar calisiyor zaten yavas yavas olacak fransa degil burasi[signature][hline]yesil ejderha...[/i]

*yeni aldigi ölümcül laser'i ile kesecek pati arar*
Sosyal ağlarda paylaş

evet kcekmecede de adsl miz 256 olmus bulunmakta herkese hayirli ugurlu olsun. bu arada, fransayla turkiyeyi karsilastiramamani da anlamiyorum bizim neyimiz eksik? ha evet biraz hazirlopcuyuz :D[signature][hline]BabacumMostors, 23 Ekim 2004 21:02 tarihinde demiş ki:
benim pipim 5.5 kilo yaa yaaa..
Sosyal ağlarda paylaş

128k hattı olup, sinyal alamayan var silph. olur mu?[signature][hline]Profocio Hosting
Bir pati futbol maçından sonra Babacum hakkında şöyle yorumlar olmuş:
fizban: bi insan bu kadar boş koşup, bu kadar anlamsız şeyler yapabilir
tora: abi iki rekat kosma mac bitecek ben orda ulan nie uzatıyosunuz die bagrıyorum adam hala sahanın içinde bos bos kosuyo
holyman: Kenderin arkı orta saha. Babacum tam saha.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim modeme reset falan çekilmiyor ki (Alcatel 330), driverını sildim tekrar yükledim, PC'yi kapadım, USB kablosunu çektim halen 128k.[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-

[Bu mesaj SilphatosIce_ tarafından 25 Ekim 2004 20:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eno, 25 Ekim 2004 20:12 tarihinde demiş ki:
128k hattı olup, sinyal alamayan var silph. olur mu?
[signature][hline]Profocio Hosting
Bir pati futbol maçından sonra Babacum hakkında şöyle yorumlar olmuş:
fizban: bi insan bu kadar boş koşup, bu kadar anlamsız şeyler yapabilir
tora: abi iki rekat kosma mac bitecek ben orda ulan nie uzatıyosunuz die bagrıyorum adam hala sahanın içinde bos bos kosuyo
holyman: Kenderin arkı orta saha. Babacum tam saha.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...