Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ADSL Tarifelerinde yapılacak değişiklik onaylandı

Korax

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar hicbiriniz 256 ve 512 arasinda ki fiyat farkina dikkat etmiyo tt bizlerin genis bant kullanmamizi istemiyo adam eve tbayagi bayagi benim secme hakkima kota koyuyo ve buradaki herkes gobek atiyo inanilacak gibi bir sey degil sasiiriyorum ....hele simdi benim baglantimin hizlarinin sbt olarak kalabilecegini kim garanti edecek 512 baglantim eger 256 gibi kullanamaya baslarsam ....ne olacak......sevinin hepiniz sevinin ...... !!!!![signature][hline][email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
streamin, 23 Ekim 2004 18:34 tarihinde demiş ki:
arkadaslar hicbiriniz 256 ve 512 arasinda ki fiyat farkina dikkat etmiyo tt bizlerin genis bant kullanmamizi istemiyo adam eve tbayagi bayagi benim secme hakkima kota koyuyo ve buradaki herkes gobek atiyo inanilacak gibi bir sey degil sasiiriyorum ....hele simdi benim baglantimin hizlarinin sbt olarak kalabilecegini kim garanti edecek 512 baglantim eger 256 gibi kullanamaya baslarsam ....ne olacak......sevinin hepiniz sevinin ...... !!!!!

ben suan 128 kullanıyorum 64 gıbı kullandıgımı gormedım -,- bir tonda adam tanıyorum hıcbırıde aldıgı hızın altında kullanmıyor hatta üstünde kullanan bıle var forumlarda yazan bıle oldu eksiği yok bence ha ama 128 suan en fazla 107 kullanabıldım o ayrı ama sen 512 alırsan 256 gıbı bırsey ımkansız yanı[signature][hline]Amerikan sineması sözüm sana , yıllarca uzaylıyı başka tanıttın, onu bir öcü gibi gösterdin, ama unutma, uzaylıda olsa, insan insandır by Cem Yılmaz(Kral)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
d3nniS, 23 Ekim 2004 18:29 tarihinde demiş ki:
beyler bişeyi merak ettim ben ole dl falan yapmıyorum fazla.Su an 128 war evımde acaba kotalı 512 ye gecsem oyunlardakı (cs cod vs...) pıngım ıyı olurmu? Yanı 256 yla 512 arasında pıng anlamında fark warmıdır?

Evet bunu ben de merak ediyorum, özellikle ping farkı değilde packet loss falan daha mı az oluyor acaba?[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-
Sosyal ağlarda paylaş

hayir ......senin ul oranina gore server ceker ...ama ben kisitlarim diyosan sen bilirsin mesela 512/128 in ulsi 14 dur .....bana 7-8 yeter dersen bilmem ona gor eayarlarsin yoksa normal sartlarda serer cekebileceginin maxini ceker.... yani 45-50 mb ceker .....yani gunde 3.5 ile saatte ayda max olarak kotani doldurusun ancak sinirlarsan tabi sureyi artirabilirsin......[signature][hline][email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

ULan okumaktan acizmisiniz hayret bişey kotasız al olsun bitsin nedir sevinin cart curt bitek sen anlamışsın gibi gelmiş 8 sayfalık muhabbete göbekten giriş yapmışsın. Oku işte kotasız al 256 bağlantıyı sınırsız kullan.

256 bağlantıyı da 128 gibi kullanamazsın okadarda değil bunu telekom bile hayal edemez.

Her bağlantıda hatlardan kaynaklı %10 kayıp oluyor bunun dışında ben fazladan bi kayıp görmedim.[signature][hline] V ò d à n | ICQ
Sosyal ağlarda paylaş

Kotalı 512k bağlantı, 5gb'ı 50milyon yani, 1mb 10bin. Kota dolduğundan eklenecek her 1mb yine 10bin.

Kotasız 512k bağlantı 100mil.

Yani; Eğer 512k bağlantı almaya karar verdiyseniz, "acaba ayda 5gb hacarmıyım" diye değil, "acaba ayda 10gb harcarmıyım" şeklinde düşünün. Çünkü, zaten 10gb'a kadar sınırsız fiyatına ulaşmıyorsunuz ve yine hesaplı oluyor.

Ama; 512 kotalı, 256k kotasız arasında kaldıysanız bu hesap yatar, yine 5gb üzerinden düşünün :)[signature][hline]God created the earth in six days, on the seventh he rendered.
@ui ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]
ek$i | DevianArt | Eve-Online
Sosyal ağlarda paylaş

Yada en kolayı, gidip 512 kotalı alın ve gelen faturaya bakın. Her 1gb için ekstradan 10milyon vericeksiniz. Önemli bir meblağ değil bu.. Eğer beğenmezseniz, bir telefon ile tarifeyi değiştirirsiniz.

Birde, DL severler için kotalı bağlantı akıllıca değil :)
Sosyal ağlarda paylaş

Benimde hala 128 :( Telokom u aradaim 4440375 den Bize henuz bir bilgi ulasmadi dedi Peki ulasirsa Yapmaya basladiginizda ne kadar surer tum baglantilarin 256 olmasi deidm Kisaca teknik bilgim yok dedi adam bana
Telekomda hala bisey bilen adam sayisi az Ve inatla bana denk gelmiyor bilenler :D[signature][hline]...::Çekip Gidicem Buralardan::...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...